Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Tiktok Takip Engelimi Kaldırır Mısınız?

profile
15 Kasım 2022
85

TikTok'ta daha önce takipçileri takip etmekte herhangi bir sorun yaşamıyordum. Sanırım biraz hızlı. Takip ettiğim için. Hızlı takip ediyorsun uyarısı geldi. Bende takip konusunda ara verdim. Ama bir süre geçtikten sonra. Tekrar TikTok'a girdimde. Aynı uyarıyı yine verdi. Ne kadar bir süre takipte bulunmayalım. Aynı sorunu yaşamamam. İçin bilmediğim için uyarı sonunda takipçi engeli koydu. Engelin kaldırılmasını talep ediyorum.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

TikTok Takipçi Gelmesine Rağmen Sayım 1000 Geçmiyor

profile
1 hafta önce
86

B****adlı kullanıcıyım takipçi sayım 1000 geçmesine rağmen artmıyor düşürülüyor. Sürekli takip geliyor. Artması gerekirken görünmüyor acil bu sorunun çözülmesini talep ediyorum. Saçma sapan işler bir şeyle uğraşalım dedik pişman ettiniz acil çözüm bekliyorum.

TikTok Canlı Yayın Hakkım Kapatıldı

profile
27 Temmuz
210

TikTok hesabım alakasız bir durumdan dolayı canlı yayın hakkım kapatıldı. Her zaman aynı yayını yapmama rağmen yayın hakkım kapatıldı. 12K takipçim var, çok emeğim var. Bu kadar çok emeğe rağmen hesabımın bir an önce açılmasını talep ediyorum. Bu kadar çok emeği ziyan etmeyiniz. Kullanıcı adım: @d*...

TikTok Canlı Yayın Hakkım Kapatıldı

TikTok Keşfet Engelli Ve Paylaşım Görüntüleme Yok Hesabımda Arzu

profile
18 Temmuz
226

Selam, benim takipçi sayım düşüyor ve video paylaşımlarımın görüntülenmesi yok. Canlı yayın keşfetim ve TikTok keşfetim kapalı, izleyici kitlesi yok. Destek için müşteri hizmetlerine yazdım. Çözümlenme dileğiyle şikayetçiyim. Şikayetimin çözümlenmesini talep ediyorum.

TikTok Keşfet Engelli Ve Paylaşım Görüntüleme Yok Hesabımda Arzu

TikTok Takipçi Sayim Yanlış

profile
29 Mayıs
195

Hesabıma daha önce gelen takipçilerim sayfamın takipçi bölümüne sayısı ekleniyordu. Şu an gelen takipçilerimin sayfamdaki takipçi bölümüne eklenmedi takipçi sayısı hep aynı gözüküyor. Hesabıma gelen takipçilerimin takipçi sayısına eklenmesini talep ediyorum. Sorun çözülürse sevinirim. Takipçi bildir...

Tiktok Keşfetim Kapalı Video İzlenme Düştü

profile
05 Nisan
205

Yaklaşık 3 haftadır keşfetim kapanmış ve takipçi sayım günden güne düşüyor hiçbir ihlal yapmamama rağmen bu oluyor. TikTok neden bunu yapıyor 😐 acil durumun çözülmesini talep ediyorum. Canlı yayınlarıma kimse gelmiyor 5 k takipçim var ama video izlenme sayım 0 bu nasıl olabilir?

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz