Deprem destek listelerine hızlı erişin!
TikTok ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

TikTok Para İadesi Yapmıyor

98
Seda
Seda 13 Ocak 01:13

Sorunsuz bir şekilde paramı çekebiliyordum. Dün çektim hala bekliyor diyor. Paramı TikTok hesabıma geri yatırın. Lütfen bu nasıl sorumsuzluk. Normalde anında yatıyordu hiçbir sorun görmemiştim. Paramın iade yapılmasını rica ediyorum. Acilen dönüş sağlayın.

Benzer Şikayetler

profile
-
3 gün önce

TikTok Para Çekildi, Jeton Yüklenmedi!

18.03.2023 tarihte jeton için parayı çektiniz ama jeton yüklenmedi parayı ya iade edersiniz ya da savcılığa suç duyurusunda bulunacağım jetonu yüklenmedi. Bugün geri iade olmasa savcılığa gideceğim bilginize arz ederim.

profile
370
15 Şubat

Haberim Olmadan TikTok'tan Çekim Yapıldı

Kredi kartımdan haberim olmadan 8.500 TL tutarında para çekildi. Bu işlemi ben yapmadım ve kesinlikle onaylamıyorum lütfen acil bir şekilde işlemin iptalini gerçekleştirin tl olarak toplam yapılan işlem tutarı 8.501.50 TL'dir. Para iadesini ve işlem iptalini istiyorum.

Haberim Olmadan TikTok'tan Çekim Yapıldı
profile
1.697
27 Ocak

Tik Tok İznim Dışı Para Çekmiştir

Tik tok Yapı Kredi bankamdan hesabından iznim dışı para çekmiştir ayrıca kazdığım jetonlara el koymuştur derhal iadesini istiyorum aksi takdirde gerekli mecralara şikayet edeceğim ve tik tok ve Yapı Kredi bankasına dava açacağım paramın derhal ama derhal iade edilsin

profile
Ali
143
15 Ocak

TikTok Hesap Ve Bakiye Çalınması

TikTok hesabım çalındı 262 dolar param çekildi. Şu an işleniyor gözüküyor işlemin iptalini ve paramın iadesini talep ediyorum. 

TikTok Hesap Ve Bakiye Çalınması
profile
191
14 Ocak

TikTok Jetonlarımın İadesini İstiyorum

TikTok 11 ka jetonum vardı para çekemiyordum ve bunu jetona çevirdim. 11 ka jetonum vardı ve **tan **ttie058 adlı kullanıcıya 11 ka jeton attım istemsiz bir şekilde. Jetonlarımın geri iade edilmesini istiyorum. Lütfen 11 ka jetonum gitti tekrar iade istiyorum.

TikTok Jetonlarımın İadesini İstiyorum
TikTok Jetonlarımın İadesini İstiyorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .