Deprem destek listelerine hızlı erişin!
TikTok ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bengisu sonuçtan hiç memnun değil

TikTok Para Çekme Sorunu

10.920
Bengisu
Bengisu 07 Kasım 2022 07:28
TikTok Para Çekme Sorunu
TikTok Para Çekme Sorunu

TikTok para çekme sorunu hala çözülmedi. Kaç gündür paramı çekemiyorum. Bir an önce para çekme sorunu çözülsün. Keşke önceden haber verilseydi de paramızı çekseydik mağdur olduk. Çok uzun surdu bu bakim. Ne zaman çözülecek bilgide verilmiyor. En azından bir bilgi verilebilirdi.

Gelişme
Gelişme

19 Kasım 2022 20:45

Yine para çekilemiyor. Bu seferde para çekmek için yeni IBAN bilgisi girmeye çalıştığımızda ülke seçmek isterken Türkiye/Turkey diye bir ülke çıkmıyor ve de eski para çektiğim hesabımda devre dışı bırakılmış para birimi geçersiz diye. Zaten bu yüzden yeni IBAN girmeye çalışıyoruz. Ne yani şimdi Türkler TikTok'tan kazandığı paraları alamayacaklar mi anlamadım? Buna acil bir çözüm bulun benim gibi bütün Türk TikTok kullanıcıları mağdur oldu. Bir bilgisi olan ya da çözüm bulan varsa da benimle paylaşırsa buradan sevinirim.

Benzer Şikayetler

profile
4.955
25 Kasım 2022
profile
Ramazan'ın Teşekkür Mesajı

“Teşekkürler çektim paramı”

TikTok Paramı Çekemiyorum Ben

TikTok paramı çekemiyorum disabled yazıyor bu sorun ne zaman düzelecek ve benim keşfet kapalı içerik üreticisiyim1 aydır var bir açıklama yapın artık ...

TikTok Paramı Çekemiyorum Ben
  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
  3 Yorum
profile
1.222
18 Kasım 2022

Tiktok Para Çekme Sorunu

Para çekme sorunu ne zaman düzelecek bilgi 3 haftadır çekim olmuyor bilgi ala bilir miyiz lütfen hiçbir bilgi yok açıklamada yok miyor maalesef ne kadar sürecek daha yeter artık. TikTok bizim ducum7z ne yeter artık düzelt bu dutumu artık haber bekliyor herkes.

  • profile
1 Destekçi
profile
11.108
15 Kasım 2022

TikTok Hata Veriyor Para Çekemiyorum

Paramı çekmeye çalışıyorum. Tiktok para çekme işlemi şu anda yapılamıyor diyor iki haftadır aynı hata var düzelmiyor ne zaman düzeleceği hakkında kimse bir bilgi vermiyor düzeltmek için hiçbir çaba da yok insanları mağdur etmeye kimsenin hakkı yok bir an önce düzeltilmesini istiyorum.

TikTok Hata Veriyor Para Çekemiyorum
  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Dilara
Dilara
 

Aynen öyle kaç gündür desteğe yazıyorum ama cevap bile yok, ne kadar sürecek belli değil sorumsuzca hareketler bunlar