Deprem destek listelerine hızlı erişin!
TikTok ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

TikTok Para Çekme İşlemi

904
Mehmet
Mehmet 24 Ocak 2022 22:37

Tiktok'ta Kullanmış olduğum hesabımın para çekme işlemi gerçekleştirilemiyor bir tiktok Kullanıcı olarak tiktok'tan hesabımın tiktok'ta Kullanmış olduğum hesabımın para çekme işlemi gerçekleştiriliyor bir tiktok Kullanıcı olarak tiktok'tan hesabımın.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
73
26 Aralık 2022

TikTok Hesabındaki Parayı Çekemiyorum

TikTok hesabımda olan paramı çekmek için 28.10.2022 tarihinde işlem yaptım. 62.15$ ama işlem halen işleniyor görünüyor. 2 aydan beri işlem olmadı. TikTok'ta işlemi iptal edemiyorum. Yetkili birinin bu hesaba bakmasını ve paramın @s.*** bu hesaba geri yatırılmasını arz ederim.

TikTok Hesabındaki Parayı Çekemiyorum
profile
Bir
2.153
19 Temmuz 2022

TikTok Hesaba Aktardığım Bakiyem Hesabıma Geçmedi

Tiktok hesabımdan para çektim bakiyem hesabıma geçmedi sürekli işleniyor diyor 6 saat oldu param hesabıma aktarılmadı. Daha önceden çektiğim paralarımda hala işleniyor diyor neden bakiyem hesabıma aktarılmıyor lütfen çözüm bulun sonuçta o bakiyeler bizim paramız neden hesaba geçmiyor.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile
1.685
27 Haziran 2022

TikTok Paramı Girin İstiyorum

Google haberim ve iznim olmadan *TikTok live g.co/ GB* sitesinden garantin bank hesabımdan paralar çekmiş. Yaklaşık 700 TL'den fazla. Derhal paramın iadesini istiyorum. Böyle saçma sapan hareketlerle insanları daha fazla yanıltmayın. Para iadesi yapılmazsa hukuki işlem başlatılacaktır

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Sera
Sera
 

Düzeldi mi