Deprem destek listelerine hızlı erişin!
TikTok ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum

TikTok Para Çekme İşlemi

5.542
Bilal
Bilal 16 Kasım 2022 22:28

TikTok paralarını ne zaman çekebileceğiz yaklaşık 3 haftadır mağduruz jeton ® satarken satıyor ama paralarımızı vermiyor buna artık bir çözüm bulunmalı ya da bir açıklama yapılmalı bilginiz var mı bu durumlarda bilgisi olan varsa yorum yaparsa çok sevinirim şimdiden herkese teşekkürler

  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
80
08 Şubat

TikTok'a Giremiyorum Açılmıyor

Bilgisayarımdan da telefonumdan da TikTok'a giremiyorum açılacak gibi oluyor arama yerine bir hesap yazıyorum dönüyor dönüyor ama açılmıyor lütfen yardım edin buna bir çözüm bulun bilgisayardan da aynı internet yok da yazıyor arada lütfen yardım edin.

profile
84
18 Ocak

Tiktok Bilgim Dışında Satın Alımlar

İCloud hesabımdan benim bilgim dışında TikTok uygulamasından jeton satın alınmış. TikTok'ta bu satın alımlar gözükmüyor. Ama iCloud da bu satın alımlar gözüküyor ve aşırı saçma bir şekilde telefon faturama yansıtılmış. Acilen çözüm bulunmasını istiyorum.

profile
107
13 Ocak

TikTok Hesabımın Haberim Olmadan Kapatılması

Hesabım durduk yere kapatıldı hiçbir şeyden haberim yok, ne yaptığıma dair bir şikayette gelmedi fakat aksam girdiğim zaman hesaptan atmıştı ve hesap kapatılmış. Bu sorunuma en kısa sürede çözüm bulursanız sevinirim, tonlarca bilgim var o hesapta. Yardımcı olun.

TikTok Hesabımın Haberim Olmadan Kapatılması
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Tnr
Tnr
 

İg beystaner yazın paranızı çekelim

Remziye
Remziye
 

TikTok'tan paramı çekemiyorum bu durumun sebebi nedir ve ne zaman çekebilirim