Deprem destek listelerine hızlı erişin!
TikTok ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

TikTok Para Çekme İşlemi

2.084
Devrani
Devrani 10 Şubat 2022 00:27
TikTok Para Çekme İşlemi

Bakiye çekmede sorun var ve geri bildirdim hala kimse geri dönüş yapmadı. Bakiye çekemiyorum hesabınızda yasa dışı işlemler tespit edildi gibi bir sorunla karşılaşıyorum. Biri artık bakması gerek çoğu kişide bunlar oluyor ve hiçbir yetkili ilgilenmiyor bizimle.

Benzer Şikayetler

profile
73
26 Aralık 2022

TikTok Hesabındaki Parayı Çekemiyorum

TikTok hesabımda olan paramı çekmek için 28.10.2022 tarihinde işlem yaptım. 62.15$ ama işlem halen işleniyor görünüyor. 2 aydan beri işlem olmadı. TikTok'ta işlemi iptal edemiyorum. Yetkili birinin bu hesaba bakmasını ve paramın @s.*** bu hesaba geri yatırılmasını arz ederim.

TikTok Hesabındaki Parayı Çekemiyorum
profile
334
3 hafta önce

Tiktok Habersiz Jeton Çekimi

TikTok benim haberim olmadan kardeşim para jeton alıyor. Millete atmış benim hiçbir bilgim yoktu. Şimdi işlemleri kontrol ederken fark ettim. Lütfen iadesini talep ediyorum ve yetkililerin bunu çözmesini arz ederim yardımcı olun lütfen bilgim dışında.

Tiktok Habersiz Jeton Çekimi
profile
2.004
10 Ağustos 2022

TikTok Talebim Olmadan Hesap Açılıyor

Merhaba ;onayım talebim ve bilgim olmadan cep telefonuma 10 Ağustos 2022 saat 12.04 de tik toktan tik tok doğrulama kodu geldi. Birisi numaramdan işlem yapıyor olabilir. Sorumluluk bana ait değildir tik tok hesabım da yoktur. Yetkili kişiler numaramdan işlem yapılmasını engellesin. Bana bu konuda y...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Sefa
Sefa
 

Merhabalar aynı problem bende de mevcut. Çözebildiniz mi çözdüyseniz nasıl bilgi verirseniz sevinirim.