TikTok Para Çekme Hatası

6 Şikayet
profile
1.449
19 Mart 2022

Merhaba TikTok yönetimi hesabımdaki bakiyeyi çekemiyorum 'İşlem Gerçekleştirilemedi 'diye sürekli hata veriyor. Lütfen bu konuda yardımcı olur. musunuz. İlk defa böyle bir şeyle karşı karşıya kaldım. Lütfen bu konuyu çözmenizi önemle arz ediyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum

TikTok Para Çekme Hatası
  • profile
1 Destekçi
  7 Yorum
profile
2.617
07 Şubat 2022
profile
Umutömer'in Teşekkür Mesajı

“Teşekkür ederim😊”

Uygulama para çekme uyarısı veriyor. İlk kez oldu. Hesabınızda olağan dışı işlemler tespit edildi yazıyor incelenip gereğinin yapılmasını rica ediyoru...

profile
4.455
28 Aralık 2021

Merhabalar TikTok'ta paramı çekmek için bakiye bölümüne girdim para Çek butonuna bastığım zaman hesabınızda olağan dışı işlemler tespit ettik uyarısı aldım bunun düzelmesini istiyorum. Gereğini yapacağım eğer düzelmezse avukatıma gereğini yaptırıcağım.

Tiktok Para Çekme Hatası
profile
8.534
24 Aralık 2021

Hesabım daha yeni ve 400 dolarım birikti ve çekemiyorum konuyla ilgili 2 bildirim yaptım dönüş olmadı. Kim yardımcı olacak bize sahte ya da ucuz jeton da değil neden bu engel. Olağan üstü şeyler tespit etmiş Tiktok. Neymiş onlar biz de bilelim.

Tiktok Para Çekme Hatası!
  • profile
1 Destekçi
  3 Yorum
profile
5.826
01 Aralık 2021

TikTok'tan 30 dolar kazandık ve asla paramı çekemiyorum gecem gündüz uğraştık 30 dolar olana kadar çekemiyorsunuz dediler. 30 dolar yaptık gene olmuyor. Lütfen yardımcı olur. musunuz. Bu sorunu yaşayan var mı nasıl çözüm buldu. Sildik yükledik gene olmadı yardım.!

Tiktok Para Çekme Hatası
  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum
profile
3.127
19 Ağustos 2021

Tiktok'dan para çekmeye çalışırken Para çekme işleme koyulamadı hatası alıyorum o kadar emek o kadar yardımcı olur musunuz iletişime geçelim TikTok'dan para çekmeye çalışırken Para çekme işleme koyulamadı hatası alıyorum o kadar emek o kadar yardımcı olur musunuz iletişime geçelim.