Deprem destek listelerine hızlı erişin!
TikTok ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

TikTok Keşfet Engeli Yardim

160
Betül
Betül 13 Ekim 2022 17:58

TikTok hesabıma tanımlanan keşfet engelinin kaldırılmasını rica ediyorum videolarım izlenmiyor keşfete düşmüyor... Lütfen yardımcı olun emek verip video yapıyorum lütfen hesabıma tanımlanan TikTok keşfet engelinin kaldırılmasını rica ediyorum... Teşekkür ederim

Benzer Şikayetler

profile
153
29 Ocak

TikTok Canlı Yayın Ve Keşfet

Canlı yayın açtığımda ve video attığımda daha önceden çok fazla izlenme alırken şimdi 2 3 kişiyle yayın yapıyorum ve videolarımda keşfete çıkmıyor lütfen bununla ilgilenmenizi istiyorum. Benden daha düşük takipçisi insanların bile çok daha izleyicisi var sinir bozuyor sonuçta bende emek verdim.

profile
95
28 Aralık 2022

Tiktok Hesabımın Keşfeti Kapalı

M***03 hesabımın keşfeti kapalı canlı açıyorum kimse gelmiyor severek kullandığım bir uygulama ama bu sıkıntılar giderilirse daha iyi olacak videolarım izlenmiyor. Beğenim olmuyor bir çözüm bulunursa çok severim bizde buraya internet ve zaman harcıyoruz lütfen gereğini yapınız.

profile
125
24 Aralık 2022

Tiktok Videolarımın İzlenme Almaması

Videolarıma emek harcıyorum ve TikTok'ta izlenme alabilmek için para da harcıyorum ama buna rağmen videolarım tutmuyor ve bu bana çok saçma geliyor keşfette bir sürü saçma videoların tuttuğunu görüyorum ve benim videolarımın tutmaması gerçekten üzüyor 250 izlenme alıyorum ama sadece 1 veya 2 beğeni ...

profile
976
01 Aralık 2022

Tiktok'um Engel Yedi

@... Tık**3 arkadaşlarımın videolarını göstermiyor, keşfet videolarımı görmüyor ve kimse videolarımı izleyemiyor. Arkadaşlarımın videolarını da izleyemiyorum. Lütfen bana yardım edin. Ne olduğunu anlamıyorum. Teşekkürler avans bir video gönderdiğimde profilim de görüntüleniyor.

Tiktok'um Engel Yedi
  • profile
1 Destekçi
profile
503
26 Eylül 2022

TikTok'ta Keşfet Sorunu Var

TikTok'ta ilk videom 150 k izlendi, 2. videom 105k izlendi. Ondan sonra atığım videolar izlenmiyor. Hesabım daha yeni ve hiçbir keşfet engelli yemedim halde bu nasıl olabilir lütfen gereğinin yapılmasını istiyorum. Bu gidişle TikTok çok sayıda kişileri kaybedecek lütfen yardımcı olunuz.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .