Deprem destek listelerine hızlı erişin!
TikTok ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

TikTok Kalıcı Canlı Yayın Ban

3.144
Meral
Meral 04 Ocak 00:32

TikTok ta canlı yayın kalıcı ban yedim. Topluluk kural ihlali ve yaşı tutmayan kullanıcı diye 18 yaşındayım kaç kere itiraz etmeme rağmen sorun hala çözülmedi yaklaşık 1 yıldır süredir böyle lütfen artık çözülmesini istiyorum yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.

Benzer Şikayetler

profile
83
1 hafta önce

TikTok Hesabım İhlal Yedi

TikTok hesabıma tanımlanan keşfet engelinin kaldırılmasını rica ediyorum videolarım izlenmiyor keşfete düşmüyor. Lütfen yardımcı olun emek verip video yapıyorum izlenmiyor ihlal yemedim çareyi burada arıyorum lütfen hesabıma tanımlanan TikTok keşfet engelinin kaldırılmasını rica ediyorum.

TikTok Hesabım İhlal Yedi
profile
137
4 hafta önce

TikTok Tik Toktan Sınırlandırıyor

TikTok'ta sınırlandırılıyorum video ve ve canlıdan mesaj atarken topluluk ihlalerimizi ihlal ettin diye bir görüntü alıyorum lütfen yardımcı olabilir. misiniz. Lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen bazen canlı yayında zaman atıyor lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen

TikTok Tik Toktan Sınırlandırıyor
profile
86
18 Şubat

Tiktok İhlalimin Kaldırılması

Mesaj ihlali yemişim topluluk kurallarını ihlal ettiğim için mesaj alım ve gönderim yasaklanmıştır. Mesaj ihlalimin kaldırılmasını rica ediyorum. Sizden haber bekliyorum haber bekliyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim 1 ay olacak mesaj atamıyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Sevdanur
Sevdanur
 

TikTok'ta çoklu yayın yaparken yayında herkes bir ağızdan konuştuğu için yayın 1 yıl ban yedi bunun düzeltilmesini istiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim