TikTok ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

TikTok İzlenmeme

131
Erhan
Erhan 21 Şubat 13:16

TikTok video atıyorum ama izlenmiyor hep izlenirdi ama şu an hep 0 da kalıyor yardım edebilecek var mı neden böyle oluyor yardım edin 0 da kalıyor hep anlamdım hep izlenirdi keşfet olmuyor!

Benzer Şikayetler

profile
214
1 hafta önce

TikTok Videolarım Keşfete Düşmüyor

TikTok'ta izlenme sayım inanılmaz düştü ve videolarım günlerdir keşfete düşmüyor. Herhangi bir kural ihlali de yapmadım. Sorun ile ilgili yardım talebinde bulundum ancak cevap gelmedi. Her gün video atsam bile asla düzelmiyor. Lütfen bu konuda yardımcı olun, resmen emeklerim boşa gidiyor.

profile
664
3 hafta önce

TikTok'ta Video İzlenme Sayısının Düşmesi Keşfetimin Kapanması

TikTok'ta izlenme sayım düştü, videolarım kaç günden beri keşfete düşmüyor. Sorunla ilgili bildirim gelmedi. Yardım talebinde de bulundum, fakat cevap yok. Lütfen yardımcı olur musunuz? 3k yakın takipçim var, videolarımı keşfete koyamıyorum. O kadar emeğim var.

profile
856
19 Nisan

TikTok Videolarım Keşfete Düşmüyor

TikTok hesabıma tanımlanan keşfet engelinin kaldırılmasını rica ediyorum. Videolarım izlenmiyor keşfete düşmüyor. Lütfen yardımcı olun emek verip video yapıyorum izlenmiyor ihlal yemedim çareyi burada arıyorum lütfen hesabıma tanımlanan TikTok keşfet engelinin kaldırılmasını rica ediyorum.

profile
934
28 Aralık 2022

TikTok Videolarım İzlenmiyor Önceden İzleniyordu

TikTok hesabım artık eskisi gibi izlenmiyor önceden 1 milyon filan izleniyordu şimdi 100 kişi izliyor bunu nasıl çözülür acaba keşfet Engelim mi varsa nasıl öğrenebilirim ne yapmam araştırdım ama bulamadım lütfen yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

profile
976
01 Aralık 2022

Tiktok'um Engel Yedi

@... Tık**3 arkadaşlarımın videolarını göstermiyor, keşfet videolarımı görmüyor ve kimse videolarımı izleyemiyor. Arkadaşlarımın videolarını da izleyemiyorum. Lütfen bana yardım edin. Ne olduğunu anlamıyorum. Teşekkürler avans bir video gönderdiğimde profilim de görüntüleniyor.

Tiktok'um Engel Yedi
  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .