TikTok ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

TikTok İzlenmelerin Yüksekken Düşmesi

84
Zehra
Zehra 18 Mart 15:42

TikTok izlenmelerim normalde 1000 veya daha yüksekti şu an 200 300 1 aydır böyle bunu düzeltmek için ne yapmam gerekir yardımcı olursanız sevinirim kapatıp başka bir hesap kullansam daha mı iyi olur acaba bilgisi olan varsa yardımcı olabilir misiniz acaba

Benzer Şikayetler

profile
18
3 gün önce

Numaram Değiştiği İçin TikTok'a Giremiyorum 2 Doğrulama Olduğu İçin

TikTok'ta iki aşamalı doğrulama yüzünden giremiyorum. Tiktok'a numaram değişti, numaraya da ulaşamıyorum. Bilgiler bana ait, TikTok'u açmama yardımcı olur musunuz? İkinci doğrulamayı ben yapmamıştım, nasıl oldu bilmiyorum. Kullanıcı adım ve şifremi biliyorum ama ikinci doğrulama istiyor.

profile
219
3 hafta önce

TikTok'tan Kelebek Buketi Siparişi Verdim Fakat Hiçbir Geri Dönüş Alamadım

TikTok uygulaması üzerinden karşıma çıkan sponsorlu reklam adı altında Kelebek buket satışı yapan bir firmadan siparişimi oluşturdum. 300 TL bir fiyat ödedim fakat 2 gün geçmesine rağmen siparişimle ilgili herhangi bir bilgi alamadım. Şikayetimi dönen olmadı daha. Lütfen bu konuda yardımcı olun.

TikTok'tan Kelebek Buketi Siparişi Verdim Fakat Hiçbir Geri Dönüş Alamadım
profile
838
25 Nisan

TikTok'ta Hediye Gönderilemiyor

TikTok ta 11.000 takipçim olmasına rağmen hediye gönder etkinliğim de açık ama videolarıma hediye gönderilemiyor yorumunuz gönderilemedi diye cevap alıyorum bu konu hakkında bilgisi olan da varise lütfen yardımcı olsun rica ediyorum. Bende de 13 kat takipçi olmasına rağmen. Yani videoları hediye gön...

profile
166
14 Nisan

TikTok Hesabım Açılamıyor

Birisi benim hesabı çaldı veya kapattırdı. Yani o konuda hiçbir bilgim yok. Lütfen hesabımı kurtarın. Tam 593 takipçim vardı ama ben TikTok'a giriyorum, video izletmiyor ve hesabım silinmiş şekilde 0 takipçi, 0 video, 0 takip edilen, 0 like'la profilim gözükmemekte. Bana lütfen yardım edin.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .