TikTok ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

TikTok İhlal Canlı Yayın

128
Düzgün
Düzgün 15 Mart 14:51
TikTok İhlal Canlı Yayın

TikTok'ta herhangi bir cümle kurmamama rağmen canlı yayın açtığımda ve hediye almaya başladığımda izleyici sayım en yüksek seviyeye geldiğinde ekranda gördüğünüz uyarıyı alıyorum lütfen bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Kullanıcı adım @secim23 lütfen yardımcı olunuz

Benzer Şikayetler

profile
999
18 Ocak

TikTok Hesabım 10k Olmasına Rağmen Videolarıma Hediye Gönderilmiyor.

TikTok hesabım 10k olmasına rağmen videolarımdan hediye alamıyorum, hediye gönderilmiyor, bu sorunun en kısa zamanda çözülmesini istiyorum. Hiçbir telif ve ihlal yemedim. Videolarımın izlenmeleri de gayet yüksek. Geri dönüş yapılmasını istiyorum. TikTok umarım çözer durumu.

profile
16
4 gün önce

TikTok'tan Askıya Alındı

TikTok'ta kural ihlali oldu ve askıya alındı. Ben zaten yeni açmıştım, hiçbir şey paylaşmadım ve de izledim. Daha bir hafta falan oldu. Hemen askıya alındı, neden yoksa bir daha TikTok kullanmak bana lütfen yardımcı olun, neden olduğunu açıklar mısınız? Rica ediyorum.

profile
117
5 gün önce

TikTok Tanıtım Takipçi Para İle Vermiyor!

Tanıtım için para veriyorum daha fazla takipçi için takipçi gelmiyor izlenme geliyor. Bize takipçi lazım zaten videolarım izleniyor beğeniliyor o zaman paramı geri versinler bir de çok donuyor hep zenginleri daha çok zengin ediyor. Bunların derhal düzelmesi lazım.

profile
214
1 hafta önce

TikTok Videolarım Keşfete Düşmüyor

TikTok'ta izlenme sayım inanılmaz düştü ve videolarım günlerdir keşfete düşmüyor. Herhangi bir kural ihlali de yapmadım. Sorun ile ilgili yardım talebinde bulundum ancak cevap gelmedi. Her gün video atsam bile asla düzelmiyor. Lütfen bu konuda yardımcı olun, resmen emeklerim boşa gidiyor.

profile
169
2 hafta önce

TikTok Efektlerin Görünmemesi İstediğim Efekti Kullanamamam

TikTok'ta video izliyorum. CapCut gözüküyor ama efektler gözükmüyor. İzlediğim videonun efekti yazmıyor. Videodaki efekti kullanamıyorum. Video çekemiyorum, sadece izliyorum. Video da çekmek istiyorum ama efektler görünmüyor. Uygulamayı güncelledim, izin verdim her şeye ama hala düzelmedi.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .