Deprem destek listelerine hızlı erişin!
TikTok ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

TikTok Hesabımın Askıya Alınması.

74
Ahmet
Ahmet 20 Ocak 00:46
videoplayer-icon

Volkanaker1 isimli hesabımda hiçbir şey yapmadım ve hesabım askıya alındı tüm video larım Topluluk kurallarına uygun vidolar hesabımın tekrardan incelenmesini istiyorum. Çünkü hesabımdaki tüm videolar uygun videolar en kısa sürede hesabıma bakmanızı rica ediyorum.

Benzer Şikayetler

profile
80
2 hafta önce

TikTok Hesabınız Geçici Olarak Askıya Alındı

TikTok hesabım serk****p topluluk kurallarını ihlal etmeden hesabım askıya alındı ve hesabımın tekrardan incelenmesini talep ediyorum. Uygunsuz video veya yanlış bir paylaşım bulunmamaktadır. Lütfen hesabımın incelenmesini talep ediyorum.

profile
68
3 hafta önce

TikTok Hesabım Askıya Alındı

TikTok hesabım @aybayildim_tesettur topluluk kurallarını ihlal etmeden hesabım askıya alındı ve hesabımın tekrardan incelenmesini talep ediyorum. Lütfen hedefimiz sonsuz. Uygunsuz video veya yanlış bir paylaşım bulunmamaktadır. Lütfen hesabımın incelenmesini talep ediyorum. Teşekkürler.

TikTok Hesabım Askıya Alındı
profile
43
28 Ocak
profile
Emilia sonuçtan çok memnun

TikTok Hesabımın Askıya Alınması

TikTok hesabım @em**AA topluluk kurallarını ihlal etmeden hesabım askıya alındı ve hesabımın tekrardan incelenmesini talep ediyorum. Lütfen hedefimiz ...

profile
611
24 Ağustos 2022

TikTok Hesabım Askıya Alindi

TikTok hesabım asmin-- topluluk kurallarını ihlalinden askıya alındı lütfen sizden ricam ben hiçbir şey yapmadım yıllardır kullanıyorum tek bir kural ihlali yapmadım hesabımı tekrar incelemenizi ve geri açmanızı talep ediyorum lütfen yılların emeğini çöp etmeyin.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .