TikTok ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

TikTok Hesabımı Geri Ver

57
Dilek
Dilek 06 Mart 17:48

TikTok hesabım yasak ban ihlal yemeden kalıcı bir şekilde engellendi. Ve ben hiçbir şey yapmamışken konu ile ilgili gerekli başvuru yaptım. İncelenmesini istiyorum böyle şey mi olur bir şey yapmadan engellemek nedir. Her gün 15 dakika yayın yapıyorum aykırı hal hareket konuşma davranış olmadan nasıl engel atılır

Benzer Şikayetler

profile
343
2 hafta önce

TikTok Hesabım Kalıcı Olarak Engellenmesi

TikTok uygulama hesabımı kalıcı olarak engellenmesi ne demek tir bir şey yapmadığım halde nasıl böyle bir şey olabilir. Bir sayfayı şikayet ettim ve bu u paylaştım. Kural ihlali olup olmadığını bilmiyorum. Hesabımı geri isterim. Lütfen yardımcı olunuz.

profile
466
2 hafta önce

TikTok Mesaj Hiç Kimseye Gönderemiyorum Ve Hiç Kimsede Bana Mesaj Atamıyor

Hesabım kalıcı olarak engellendi ve sebebi yok. Mesajlarım gitmiyor ve hiç kimse bana mesaj atamıyor. Yapıyoruz diye topluluk kuralı ihlali olarak kalıcı olarak kapandı diyorlar ve ben buna itiraz ediyorum. Mümkünse hesabım açılsın. Çok acil, çok acil mesaj attığım için hesabım kapandı. Acilen hesab...

profile
102
23 Şubat

TikTok Hesabım Kalıcı Yere Haksız Bir Şekilde Engellendi

Bugün TikTok haksız yere 10 binlik hesabımı kalıcı engelledi. Hiçbir şekilde cinsel içerikli paylaşım yapmadım acilen açılmasını istiyorum rica ederim. İki gündür ihlal bugün tamamen kapatıldı o kadar emek verdim emeklerinin karşılığı bu muydu yani?

TikTok Hesabım Kalıcı Yere Haksız Bir Şekilde Engellendi
profile
115
29 Ocak

Topluluk kuralı ihlali nedeni ile hesabım kalıcı olarak engellendi. Topluluk kural ihlali hesap kapatmaya neden olduğunu bilmediğim için bu sorunu yaşadım hesabın tekrar aktif hale getirilmesini talep ediyorum hesap ismi @eren. İnc0 olumlu bir şekilde geri dönüş yapılmasını temenni ediyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .