Deprem destek listelerine hızlı erişin!
TikTok ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

TikTok Hesabıma Giriş Yapamıyorum.

2.377
Nimet
Nimet 29 Ekim 2022 21:40

Gamzelimm_40 kullanıcı isimli TikTok hesabımın şifresini unuttum. Yeni hesap açtığım için gamzelimm_40 kullanıcı isimli hesabımı kapatmak istiyorum. Bu hesaba ait telefon numaramı iptal ettirdiğim için giriş yapamıyorum Lütfen konu hakkında bana yardımcı olmanızı istiyorum. Teşekkürler.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
16
3 gün önce

TikTok Hesabım Ele Geçirildi Başkası Tarafından

TikTok hesabım çalındı ve e-posta ve telefon numarası değiştirildiği için hesabıma hiçbir şekilde giriş yapamıyorum. Hesabım başkası tarafından ele geçirildi. Hesabımı almama yardımcı olur musunuz lütfen hesabım şu anda hiçbir şekilde giriş yapamıyorum.

profile
163
1 hafta önce

Eski Numarama Kayıtlı TikTok Hesabım

Telefon numaramı değiştirdiğim için eski numaramda gitti yeni numaramı eklemeye çalışsam da ne yazık ki giriş sağlayamıyorum hesabımı tekrar aktif kullanmak istiyorum Bu konuda. Yardımcı olur musunuz lütfen 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏�...

profile
117
1 hafta önce

TikTok Hesabım Eski Numaram Üzerine Kayıtlı

Hesabım eski numaram üzerine kayıtlı olduğu için hesabıma giremiyorum. Şifre istiyor ama eski numaram kapalı olduğu için şifreyi yazamıyorum. Telefon numarası aktif değil yeni telefon numarasını aktif yapamıyorum eski numara çıkıyor her şeyde. Yardımcı olur musunuz lütfen acil?

TikTok Hesabım Eski Numaram Üzerine Kayıtlı
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Çiğdem
Çiğdem
 

Yardımcı oldularmı