Tiktok Hesabım Kalıcı  Engellendi

5 Şikayet
profile
1.315
21 Temmuz 2022

Topluluk kurallarını ihlal etmemiş olmama rağmen hesabım kalıcı olarak engellendi bu konu hususunda yetkililerin bir an önce hesabını açmasını mağduriyetimin bir an önce giderilmesini istiyorum. Yapılan emeklere bu şekilde saygısızlık edilmemeli. Hesabımı geri istiyorum.

profile
509
11 Mayıs 2022

Kaç yıldır kullandığım TikTok hesabım kalıcı olarak engellendi ve yeni hesapta oluşturamıyorum yaptığım tek şey yeğenimin ve arkadaşının eğlenirken videolarını çekip yüklemek, millet kötü paylaşımlar yapıyor ban yemiyor bu nasıl bir saçmalık.

Tiktok Hesabım Kalıcı Engellendi
profile
936
28 Mart 2022

Bundan 1 gün önce TikTok takipçi hilesi satın aldım ama yarını hesabım engellendi. Kabasakal' dan aldım 25 TL'ye ve hesabım kapandı. Lütfen yardımcı olur musunuz? Hesabım engellendi kalıcı olarak 25 TL verdim bir de lütfen yardımcı olun 27 Mart saat 19.00 civarında bu sabah kapandı.

profile
1.601
21 Mart 2022

TikTok hesabım kalıcı olarak kapatıldı hiçbir uyarı almadım halde neden kapatıldığını bilmiyorum kurallara aykırı hiçbir video olmadı halde kapatıldı TikTok hesabımı geri vermeni istiyorum videolarım vardı onları da alamıyorum. Hesabım haksız yere kapatıldı açık saçık video paylaşanların hesabı nede...

profile
393
27 Haziran 2021

Hesabım pat diye kapatıldı onca emeklerimiz bir an suçsuz yere neden çöp oldu. Ben hiçbir kurala uymamazlık etmedim hesabımı tekrar açar mısınız lütfen @m_e_d_i_n_e_e hesabım tekrar açılmasını arz ediyorum. Emeğe saygı hiçbir uyarı almadan kapatıldı dönüş yapar mısınız