Deprem destek listelerine hızlı erişin!
TikTok ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

TikTok Hesabım Çalındı

155
Beko
Beko 16 Ocak 22:15

Hesabım çalındı. Arkadaşa verdiğim için kendi telefon numarasını koydu giriş yapamıyorum. En kısa zamanda yardımcı olmanızı istiyoruz para konusu olduğu için anlaşamayarak telefon numarasını koydum almaya çalıştım başarısız oldu.

Benzer Şikayetler

profile
75
6 gün önce

TikTok Hesabım Ele Geçirildi Başkası Tarafından

TikTok hesabım çalındı ve e-posta ve telefon numarası değiştirildiği için hesabıma hiçbir şekilde giriş yapamıyorum. Hesabım başkası tarafından ele geçirildi. Hesabımı almama yardımcı olur musunuz lütfen hesabım şu anda hiçbir şekilde giriş yapamıyorum.

profile
321
05 Ocak

Eski TikTok Hesap Kapatma

Merhaba! Yıllar öncesinden kalma bir müsical yani TikTok hesabım var e-posta ve telefon numaram değiştiğinden girip kapatamıyorum. Kapanması için siz yardımcı olur. musunuz. Size şikayet edipte çözemediğim hiçbir problemim yok buna da yardım edeceğinize inanıyorum o hesap beni çok rahatsız ediyor. L...

profile
157
28 Kasım 2022

Tiktok Hesabım Çalındı Geri Kurtarmak İstiyorum

Hesabım ele geçirildi. Giriş yapamıyorum. Numara adına giriş yapmaya çalışıyorum ve tanımadığım başka hesap karşıma çıkıyor. Lütfen hesabımı geri alma konusunda yardımcı olunuz. TikTok'ta çalınan 3. Hesabım. Bu 2. Şahıs tarafından takipçim ve takipçilerimi sıfırlanmış durumunda şu an.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .