Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

TikTok Hesabım Boş Yere Askıya Alındı Yaş Sınırı Yüzünden Ama Yaşım Uygun

profile
04 Mayıs
759

Hesabım askıya alındı ama benim yaşım 13 geçiyor ve bir kere daha böyle oldu. İtiraz edip hesabımı geri aldım ama bu sefer itiraz yeri yok ve nereye itiraz edeceğim bilmiyorum. Lütfen yardımcı olun **** itiraz yeri yok sadece oturumu kapat yeri var lütfen yardımcı olun.

Benzer Şikayetler

TikTok Hesabım Askıya Alındı

profile
09 Nisan
501

Hesabım. Geçici olarak askıya alındı. Ve ben hesabımı geri almak istiyorum. Herhangi bir şey yapmadım. Yapmamama rağmen nedenaskıya alındı. Hesabımı lütfen geri alabilir miyim. Yaş güvenliğinden dolayı şikayet etme dedi bilmiyorum ama Lütfen hesabını geri alabilir miyim.

1 Yorum

Tik Tok Hesabım Askıya Alındı

profile
10 Mart
53

Tik tok hesabım askıya alındı ihlal bile vermeden hesabımı geri almak istiyorum yeni hesapta açamıyorum sürekli hesabım kapanıyor ben bu durumdan şikayetçiyim lütfen bu duruma bir çözüm bulunmalı ve ben hesabımı geri istiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim

TikTok Hesabım Askıya Alındı

profile
19 Ocak
113

TikTok'ta hesabım. Askıya alındı geçici olarak hesabım kaç günde açılır hesabım geri almak istiyorum yardım edebilir misiniz. Rica etsem. TikTok hesabı çok istiyorum. Nasıl geri alabilirim bir yardımcı olursanız çok sevinirim. Birkaç şiddet içeren videolar paylaştım.

TikTok Hesabım Askıya Alındı
TikTok Hesabım Askıya Alındı
TikTok Hesabım Askıya Alındı
+2

profile
14 Aralık 2022
619

TikTok hesabımı askıya aldı 13 yaş kısıtlamasına uymadığı bahanesiyle ben 22 yaşındayım. Hesabımı geri istiyorum. Algoritma çok değerliydi aynısını tekrar oluşturamam kimlik resmi de attım başka ne yapabilirim bilmiyorum. Hesabımı geri almam lazım lütfen.

2 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz