TikTok ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

TikTok Hesabım Askıya Alindi

611
Asmin
Asmin 24 Ağustos 2022 09:19

TikTok hesabım asmin-- topluluk kurallarını ihlalinden askıya alındı lütfen sizden ricam ben hiçbir şey yapmadım yıllardır kullanıyorum tek bir kural ihlali yapmadım hesabımı tekrar incelemenizi ve geri açmanızı talep ediyorum lütfen yılların emeğini çöp etmeyin.

Benzer Şikayetler

profile
261
3 hafta önce

TikTok Haksız Bir Şekilde Hesaba El Koydu

16.05.2023 tarihinde saat 2.30 civarında @d*** hesabım TikTok tarafından askıya alındı diye mesaj geldi ve hesabıma tekrar giriş yapamıyorum. Hesabımın acil bir şekilde açılıp tarafıma bilgi verilmesini istiyorum. Ek olarak hesabım içerisinde şahsım ile ilgili yüzlerce video ve bir miktar para mevcu...

profile
124
19 Nisan

Askıya Alınmış TikTok Hesabı

K*** hesabım sebepsiz yere askıya alındı. Lütfen tekrardan açmanızı istiyorum. Eğer açılmazsa gerekli yerlere şikayette bulunacağım. O yüzden hemen hesabımı açın. Çok emek verdim. Ben hesabıma bir an önce açın. Gereğinin yapılmasını talep ediyorum. Açın hesabımı.

  • profile
1 Destekçi
profile
640
18 Nisan

TikTok Hesap Askıya Alınması

TikTok üyeliğim sürekli askıya alınıyor. Yani yeter artık, 18 yaşından büyüğüm. İtirazda bulundum, sonra açıldı, yine kapandı. Ne oluyor? Abuk sabuk bir şey de paylaşmıyorum. Bu nedir yahu? Sorunumun çözülmesini talep ediyorum. Sürekli neden kapanıyor? Bir video atıyorum, hemen kapanıyor.

profile
1.036
17 Nisan

TikTok Hesabım Engelli Kaldırması Talep Ediyorum

TikTok hesabım engelli kaldırılması talep ediyorum. Paylaşım bir video sebebiyle hesabım engellendi. O videonun haberler de çıkması sebebiyle hesabım askıya alındı. Lütfen TikTok müşteri hizmetlerine sesleniyorum, hesabımın geri açılmasını rica ediyorum.

  • profile
1 Destekçi
profile
57
07 Nisan

Tik Tok Hesabım

TikTok hesabım alindi topluluk kurallarını ihlal etmeden hesabım askıya alındı ve hesabımın tekrardan incelenmesini talep ediyorum. Uygunsuz video veya yanlış bir paylaşım bulunmamaktadır. Lütfen hesabımın incelenmesini talep ediyorum. Lütfen bir salıncaklı payllaşmadim

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .