TikTok ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

TikTok Hesaba Aktardığım Bakiyem Hesabıma Geçmedi

2.153
Bir
Bir 19 Temmuz 2022 15:51

Tiktok hesabımdan para çektim bakiyem hesabıma geçmedi sürekli işleniyor diyor 6 saat oldu param ® hesabıma aktarılmadı. Daha önceden çektiğim paralarımda hala işleniyor diyor neden bakiyem hesabıma aktarılmıyor lütfen çözüm bulun sonuçta o bakiyeler bizim paramız neden hesaba geçmiyor.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
273
6 gün önce

TikTok Bakiye Çekilmiyor Para Çekemiyorum

TikTok hesabınızda olağan dışı hareket tespit ettik uyarısı veriyor. Bu yüzden bakiyedeki jetonları çekemiyorum para olarak TikTok nick i** Lütfen çözer misiniz. O kadar emek veriyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

TikTok Bakiye Çekilmiyor Para Çekemiyorum
profile
685
1 hafta önce

TikTok Başkası Tarafından Banka Hesabımdan Para Çekilmiş

Benim banka kartımdan TikTok Live adı altında para alınmış benden habersiz. Param neden alınmış, zahmet olmasa bana anlatın. Param neden ve nasıl olur da benden gizli alınır? Bu nasıl iş ya! Paramı geri istiyorum. Kartımdan 1000 TL param alınmış. Lütfen yardım edin.

TikTok Başkası Tarafından Banka Hesabımdan Para Çekilmiş
profile
93
15 Mart

TikTok Olağan Dışı Diyor

TikTok hesabınızda olağan dışı hareket tespit ettik uyarısı veriyor. Bu yüzden bakiyedeki jetonları çekemiyorum para olarak TikTok nick @alihan. Senyer Lütfen çözer misiniz. O kadar emek veriyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi çalışmalar diliyorum

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Fuat
Fuat
 

Sorunun çözüldü mü