Deprem destek listelerine hızlı erişin!
TikTok ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

TikTok Eski Numarama Kod Gidiyor Giriş Yapamıyorum

160
Adalet
Adalet 31 Aralık 2022 13:19

TikTok eski numara kod gidiyor giriş yapamıyorum yardımcı olun lütfen kimliğim ekte. TikTok kullanıcı adım adalet. O6. Birden hesabımdan çıkış yaptı ve kod eski numarama gidiyor. Mail adresiyle giriş yapmaya çalışıyorum ama yine eski numarama kod gidiyor.

Benzer Şikayetler

profile
66
15 Aralık 2022

TikTok Hesap Kurtarma Kod Alamama

videoplayer-icon

@cansum07.09 olan hesabımı sayısız kere kimlik doğrulama bilgi paylaşımı yapmama rağmen hesabı kurtaramıyorum eski telefon numaram kayıtlı olduğu için kod sürekli eski hatta gidiyor hat kapalı. Bir destek hattınız bile yok bir hesabı geri almak bu kadar zor olmamalı diye düşünüyorum. Bir influencer ...

profile
150
09 Aralık 2022

TikTok Instagram'ıma Giriş Yapamıyorum Eski Num Kod Gidiyor

12klik bir TikTok hesabım var fakat eski numarama onay kodu gidiyor. Giriş yapamıyorum. E posta adresim kayıtlı onu onaylıyorum ama yine de eski numarama kod gidiyor. Kimlik doğrulama vs ne gerekiyorsa yapabilirim. Hesabıma giriş yapmama yardımcı olur musunuz?

profile
277
06 Aralık 2022

TikTok Girişte Sorun Yaşıyorum

videoplayer-icon

60K'lik bir TikTok hesabım var fakat eski numarama onay kodu gidiyor. Giriş yapamıyorum. E posta adresim kayıtlı onu onaylıyorum ama yine de eski numarama kod gidiyor. Kimlik doğrulama vs ne gerekiyorsa yapabilirim. Hesabıma giriş yapmama yardımcı olur musunuz?

  • profile
1 Destekçi
profile
307
22 Ekim 2022

Eski Numarama Kod Gidiyor TikTok Hesabıma Giremiyorum

444K'lik bir TikTok hesabım var fakat eski numarama onay kodu gidiyor. Giriş yapamıyorum. E posta adresim kayıtlı onu onaylıyorum ama yine de eski numarama kod gidiyor. Kimlik doğrulama vs ne gerekiyorsa yapabilirim. Hesabıma giriş yapmama yardımcı olur musunuz?

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .