TikTok ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

TikTok Deprem Yardımı Videom Kaldırıldı!

185
Melisa
Melisa 07 Şubat 00:01

Depremle ilgili kişilere ulaşılsın diye video paylaştım, 100 bin izlendi ve bir sürü yardım mesajı aldım. TikTok, topluluk kurallarını ihlal ediyormuşum diye kaldırdı videomu. Bir sürü insan çıplak videolarını koyuyor neredeyse, kaldırılmıyor ben insanlara yardım etmeye çalışıyorum videom kaldırılıyor. Lütfen bu hatanızı en kısa zamanda düzeltin. Kullanıcı adım : m***.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
563
3 hafta önce

TikTok Video Ödemesi Yapılmaması

Merhabalar uzun süredir TikTok kullanıcısıyım ve eşim ile birlikte kullanmaktayız ve çok fazla izlenen videolarım var. Google'dan araştırdım, 100 bin kişi izlediği zaman para kazanılabiliyormuş. Benim 1 videom 8.6 milyon izlenmesine rağmen hiçbir ödeme almadım. Nedenini öğrenebilir miyim ve sorunun ...

TikTok Video Ödemesi Yapılmaması
TikTok Video Ödemesi Yapılmaması
profile
456
4 hafta önce

TikTok Çok Alan Alması

TikTok, telefonumun hafızasında çok yer kaplıyor. Uygulama ne depoluyor ne verimli çalışıyor. Sürekli silip yüklemem gerekiyor. İndirilenlerden verimi ve ön belleğimi temizledim ancak alan yine de düşmüyor. TikTok'un bu sorunu en kısa zamanda çözmesini arz ederim.

TikTok Çok Alan Alması
TikTok Çok Alan Alması
profile
496
23 Mart

TikTok İzlenmem Çok Düştü

Eskiden videolarım çok izlenirken şimdi ise aşırı düşme var. Takipçi sayım az değil ama bu beğeniler ve izlemeler şaka gibi. Ne yapsamda olmuyor. Çok az izleniyor bir sorun olduğuna eminim çünkü izlenme sayısı aynı zamanda beğeni ve yorum neredeyse olmuyor.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Savaş
Savaş
 

Benimde sayfamı yok yere kapattılar