TikTok ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Tiktok Bilgim Dışında Satın Alımlar

84
Erdem
Erdem 18 Ocak 23:13

İCloud hesabımdan benim bilgim dışında TikTok uygulamasından jeton ® satın alınmış. TikTok'ta bu satın alımlar gözükmüyor. Ama iCloud da bu satın alımlar gözüküyor ve aşırı saçma bir şekilde telefon faturama yansıtılmış. Acilen çözüm bulunmasını istiyorum.

Benzer Şikayetler

profile
123
14 Şubat

TikTok Jeton Alma Sınırlaması. Olağan Dışı İşlem

TikTok'ta jeton alımı yaparken hesabınızda olağan dışı işlemler tespit ettik hatası alıyorum. Depremzedelere yardım kampanyalarını desteklemek istediğimde böyle bir sorun ile karşılaşıyorum. Sorunumun düzeltilmesini gereğinin yapılmasını arz ederim Kullanıcı adı : Feyz. Jpg Profil linki : tiktok.co...

TikTok Jeton Alma Sınırlaması. Olağan Dışı İşlem
profile
142
16 Ocak

TikTok Hesabındaki Jetonları Kullanamıyorum

TikTok hesabımda jeton olmasına rağmen videolara hediye gönderemiyorum. Yorum eklenemedi diyor. Sürekli denememe rağmen olmadı. Bunun acilen çözüme kavuşmasını istiyorum yoksa jetonlarım boşuna gidecek. TikTok uygulaması kaliteli bir uygulama diye indirdim. Başıma gelenlere bak

profile
216
24 Aralık 2022

TikTok Alınan Miktarlar Yatırılan Jeton Aynı Değil

TikTok neden böyle anlamadık o kadar nakit yatırmamıza rağmen hala yüklediğim. Para ile aldığım jeton arasında fark var lütfen ya hesap edin jetonumu geri verin ya da ücretimi geri iade edin. Buradan sonuç almazsam Tüketici Mahkemesi'ne gideceğim acil bir çözüm bulun.

profile
447
18 Ekim 2022

TikTok Kendi Hesabıma Hediye Atamıyorum

TikTok'ta kendi yayınıma hediye gönderemiyorum bu özellik ülkenizde veya bölgenizde kullanılamıyor diyor destek istiyorum acilen cevap verilirse sevinirim ya da bir çözüm yolu varsa yardımcı olursanız sevinirim jetonlarım boşa gidecek yoksa lütfen acil destek.

  • profile
1 Destekçi
profile
567
06 Eylül 2022

TikTok Hediye Gönderimi Olmuyor

TikTok 12.0K'lik hesabımda videolarıma hediye atılıyorken son bir haftadır yorum gönderilemedi hatası ile karşılaşıyorum. Takipçilerimden biri bile 5 jeton değerinde hediye atamıyor. Mağduriyetin giderilmesini istiyorum.TikTok yetkilileri çözüme kavuşturursanız çok memnun olurum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .