TikTok ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Tiktok Benim Bilgilerim Üzerine Üyelik Açılmıs

122
Mizgin
Mizgin 30 Aralık 2022 08:06

Benim kimlik bilgilerim üzerine başka bir şahıs tarafından başka telefona üyelik girişi yapılmış yardımcı olursanız sevinirim sonuçta benim bilgilerim üzerine üyelik açılmış bir kaza yapar falan benim adıma olduğu için benim üstüme kalır lütfen yardımcı olun benim ehliyet üzerine açılan üyeliği sonlandırın.

Benzer Şikayetler

profile
674
1 hafta önce

TikTok'ta Kimlik Doğrulama

Ben TikTok'ta para çekemiyorum. Kimlik doğrulama istiyorlar ve bütün kimlik bilgilerimi girdim ama yine eşleşmeyen noktalar var diyorlar. Hayatım orada paralarımı alamıyorum. Lütfen yardımcı olun. TikTok kullanıcı adım farklı, gerçek ismim farklı. Nasıl yapacağız?

TikTok'ta Kimlik Doğrulama
profile
415
1 hafta önce

TikTok Yanlış Kimlik Doğrulama Sorunu!

TikTok acil çözüm! TikTok'tan paramı çekemiyorum. Kimlik doğrulama yanlış algılanmış, adımı düzeltin. Yasal ad kısmında yanlış yazıyor. Bu nedenle kartımı da tanımlayamıyorum ve paramı çekemiyorum. Kimlik doğrulamasını değiştirmem için de herhangi bir yer çıkmıyor. Lütfen bana yardımcı olun...

profile
806
2 hafta önce

TikTok Kimlik Doğrulama Sorunu

Merhaba TikTok acil çözüm! TikTok'tan paramı çekemiyorum. Kimlik doğrulama yanlış algılanmış, adımı düzeltin. Yasal ad kısmında yanlış yazıyor. TikTok nasıl böyle hatalar yapar, pes doğrusu. Yasal ad kısmında yanlışlık var, bu yüzden paramı çekemiyorum. Lütfen destek olup yardımcı olun bana!

profile
3.363
21 Nisan

TikTok Kimlik Doğrulama Hatası

TikTok yöneticileri, canlı yayında binlerce kişiye hizmet sunuyorum ancak kimlik doğrulama kısmında isim alanında aile sıra no ve doğduğum şehir ile ilçe algılanmıştır. Ben ise sadece adımı girdiğim için jeton yükleme ve para çekme özelliğini kullanamıyorum. Lütfen yardımcı olun.

profile
1.809
20 Nisan

TikTok Hesabımı Yaş İhlali Diye Sildi 19 Yaşındayım

TikTok yaş ihlali diye hesabımı kapattı ama 19 yaşındayım! Hesabıma video çekip attım bir anda hesabım kapandı. İtiraz etmek istedim ama tüm kimlik bilgilerimi istiyor? Kimliğimle özçekim ne alaka? Bir anda hesabımın bu şekilde kapatılması çok üzücü bir sürü anım vardı hepsi silindi :((( yardımcı o...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .