TikTok ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Meral sonuçtan hiç memnun değil

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Tiktok Banka Hesabımdan Para Çekmiş

2.197
Meral
Meral 07 Kasım 2022 13:40

TikTok benim bilgim olmadan Garanti Bankası hesabımdan gecenin 1 de 3500 TL para çekmiş benim bilgim dahili dışında gerçekleşen bir olay lütfen gereğinin yapılmasını istiyorum. Asgari ücretle çalışan birisiyim TikTok'a 3500 para verecek kadar saf değilim lütfen gözünüzü seveyim ne yapmam gerekiyor yardımcı olunuz yasal hukuk işlem başlayacağım.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
526
1 hafta önce

TikTok Ödüller Paramı Çekemiyorum

TikTok ödüllerinden kazandığım parayı çekemiyorum. 2 gündür arkadaşlarımı davet ettim ama çekemiyorum. 120 TL var, hattıma 100 TL çekemiyorum. Sınırlı geri gönderiyor parayı. Lütfen TikTok yetkilisi yardımcı olun. 10'dan fazla denedim çekmeyi, ne internet alabiliyorum ne de kontör. Böyle bir uygulam...

profile
522
1 hafta önce

TikTok Yanlış Kimlik Doğrulama

TikTok kimlik doğrulamamın iptal edilmesini istiyorum. Kızlık soyadımın olduğu ehliyetle doğruladım onun için şu anki olan soyadımı içeren IBAN'la para çekemiyorum. Lütfen bir an önce yardımcı olursanız çok sevinirim. Hiçbir yerden ulaşamıyorum buradan yazmak istedim.

profile
674
2 hafta önce

TikTok'ta Kimlik Doğrulama

Ben TikTok'ta para çekemiyorum. Kimlik doğrulama istiyorlar ve bütün kimlik bilgilerimi girdim ama yine eşleşmeyen noktalar var diyorlar. Hayatım orada paralarımı alamıyorum. Lütfen yardımcı olun. TikTok kullanıcı adım farklı, gerçek ismim farklı. Nasıl yapacağız?

TikTok'ta Kimlik Doğrulama
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Saban
Saban
 

Benim iş yerinden arkadaşımda aynı problemi yaşıyor TikTok nedir bilmeyen adamın banka hesabından 750 ve 250 gibi 4 gün boyunca para çekmiş çözümü yok mu bu sorunun