TikTok ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Eyüp sonuçtan hiç memnun değil

  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum

TikTok Bakiye Geri İadesi

3.428
Eyüp
Eyüp 01 Temmuz 2022 22:05

TikTok video tanıtımı için hesabımdan para çekti ama video tanıtımı onaylanmadı ve param ® iade edilmedi. Durumu defalarca yazmama rağmen farklı konularda cevaplar aldım. Bıktım artık. İletişim numaraları bile yok. Paramın iadesini istiyorum.

  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
191
6 gün önce

TikTok Paramın Geri İade Edilmesini Arz Ediyorum

TikTok'ta kredi kartı aracılığıyla video için reklam tanıtımı satın aldım. Ancak satın aldığım reklam tanıtım ürünü hesabıma verilmedi. Tiktok tarafından onaylanmadı ve paramın geri iade edileceği bildirildi. Ben de videomu geri sildim. 24 saatten uzun bir süre geçmesine rağmen param geri iade edilm...

TikTok Paramın Geri İade Edilmesini Arz Ediyorum
profile
310
1 hafta önce

TikTok Tanıtım Takipçi Para İle Vermiyor!

Tanıtım için para veriyorum daha fazla takipçi için takipçi gelmiyor izlenme geliyor. Bize takipçi lazım zaten videolarım izleniyor beğeniliyor o zaman paramı geri versinler bir de çok donuyor hep zenginleri daha çok zengin ediyor. Bunların derhal düzelmesi lazım.

profile
439
1 hafta önce

TikTok Para İadesi Yapmadı!

30 TL'lik reklam verdim ve tanıtımı onaylamadı. Üzerine paramı da iade etmedi bakiye kısmında görünmüyor da paramı iade eder misin TikTok iade etmeyeceğin parayı onaylamayacağın tanıtımı neden alırsın anlamış değilim. Lütfen yardımcı olur musunuz?

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Tommy
Tommy
 

Geldi mi geri paranız?

Eyüp
Eyüp
 

Gelmedi ulaşacaigim bir TikTok hizmeti yok ki paramı yediler