TikTok ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ecenur sonuçtan hiç memnun değil

Tik Tok Video Hediyeleri Alamıyorum

193
Ecenur
Ecenur 12 Ocak 20:28

TikTok videolarıma hediye alamıyorum 10 k takipçim olmasına ve tüm uygulama içi ayarlarımın yapılmış olmasına rağmen, hediye alma butonunu açmama rağmen hediye gönderilemiyor videolarıma. Mail attım, geri bildirimde bulundum. Yine de değişen bir şey olmadı!

Benzer Şikayetler

profile
1.512
04 Şubat

TikTok Videolarıma Hediye Alamıyorum Sürekli Hata Veriyor

TikTok'ta 10. K üzeri takipçim var video hediye özelliği açık fakat sürekli hata veriyor hediye gönderilmiyor sürekli bu konuda yazanlar oluyor yollanamıyor diye açık olmasına rağmen bu konuda acil dönüş bekliyorum bunun bir an önce çözülmesini istiyorum.

  • profile
1 Destekçi
profile
999
18 Ocak

TikTok Hesabım 10k Olmasına Rağmen Videolarıma Hediye Gönderilmiyor.

TikTok hesabım 10k olmasına rağmen videolarımdan hediye alamıyorum, hediye gönderilmiyor, bu sorunun en kısa zamanda çözülmesini istiyorum. Hiçbir telif ve ihlal yemedim. Videolarımın izlenmeleri de gayet yüksek. Geri dönüş yapılmasını istiyorum. TikTok umarım çözer durumu.

profile
83
11 Ocak

TikTok Kendime Hediye Alamayorum

TikTok hesabım 10k'yı geçmesine rağmen. Hesabıma kısmından hediye gönderemiyor. Hesabımdaki videoya yorumlardan atılan hediye gönderilemedi diyor. Hesabımla ilgili hediye alamıyorum. Kendime hediye alamıyorum.

profile
144
08 Ocak

TikTok Videolardan Hediye Alamıyorum

videoplayer-icon

TikTok hesabım 10k'yı geçmesine rağmen. Hesabıma video yorum kısmından arkadaşlarım hediye gönderemiyor. Hesabımdaki videoya yorumlardan atılan hediye gönderilemedi diyor. Hesabımla ilgili hediye alamıyorum. Lütfen bu sorunumu kısa sürede çözer misiniz.

profile
555
19 Aralık 2022
profile
Elanur'un Teşekkür Mesajı
  • 04 Ocak 14:06

“Videolarıma hediye gönderme sorunu çözüldü. Teşekkürler”

Tiktok Hesabım 10k'yı Geçti Ama Videolarıma Hediye Gönderilemiyor

TikTok hesabım 10k'yı geçmesine rağmen. Hesabıma video yorum kısmından arkadaşlarım hediye gönderemiyor. Hesabımdaki videoya yorumlardan atılan hediye...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .