tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 2.1
Son 1 yılın verilerine göre oluşturulmuştur.
TikTok ile ilgili bir şikayetin mi var?

TikTok İzinsiz

302 Şikayet
Şikayet Sıralaması
profile
29
5 gün önce

TikTok Hesabımın İzinsiz Kullanımı

Adıma açılan hesabın kapatılmasını talep ediyorum. Resmim dahil kullanılıyor. Yeğenimin videosunu bile kullanmışlar. Kimse bu arkadaş ya da nereden aldıysa o resmi ve videoyu acilen kaldırmalıdır. TikTok, kimsenin resmini veya videosunu telifsiz kullanamaz. Lütfen bu konuyla ilgilenin.

profile
99
5 gün önce

TikTok Benim İznim Olmadan Fotoğrafımı Paylaşmış

Emi***n1 adlı hesap benim iznim olmadan fotoğrafımı paylaşmış. Lütfen hemen yardım edin. Benim fotoğrafımı çekip paylaşmış ve herkese açık yapmış, benim fotoğrafımı edit yapıp,2 adet video yapmış ve profil resmini de benim fotoğrafım yapmış.

profile
648
6 gün önce

TikTok Şantaj Ve İzinsiz Fotoğraf Paylaşma

Z--- --- kullanıcı adlı kişi benim resmimi paylaşmış aranıyor diye saçma şeyler yazmış. benden para istiyor. İftiralar atıyor,şantaj yapıyor bunun kaldırılmasını istiyorum. Bana bu konuda nasıl yardımcı olursunuz ya da başka bir yolu varsa söyleyin başka diğer hesabı da m--.

profile
133
1 hafta önce

TikTok Benim Resimlerimi Kullanıyor İzinsiz Şikayetçiyim

Bu şahıs benim resimlerimi kullanıyor. Bir başka hesapta ondan dolayı şikayetçiyim. Ben bir an önce kaldırılmasını istiyorum. Sizden rica ederim. Sizler de bu konuda hiç memnun değilim. Şikayet ediyoruz. Hiç ihlali bir durum yoktur diyorsunuz.

TikTok Benim Resimlerimi Kullanıyor İzinsiz Şikayetçiyim
profile
423
1 hafta önce

TikTok Live İzinsiz Para Aldı

TikTok live benden para kesmeye çalıştı bunun için bak ya mahkemeye vereceğim ya da çekmeye kalkışmayın. Yoksa sonunuz köyün benden izinsiz para çekmeye kalkıştınız bunu tekrarlamayınız tekrar olmamasını istiyorum yoksa işiniz kötü, herkesin parasını almışsınız bu olumsuz ve suç

TikTok Live İzinsiz Para Aldı
profile
161
1 hafta önce

Google TikTok Live Tarafından Hesaptan İzinsiz Para Çekilmesi

Merhabalar Google TikTok live hesabımdan iznim olmadan 73 lira çekmektedir. Sadece mobil hesap kullanmama ve hiçbir şekilde TikTok hesabım olmamasına rağmen bu işlemin onay dışı olması tamamen güvenlik sorunudur. Sorunun en kısa zamanda çözülmesini istiyorum.

profile
744
2 hafta önce

TikTok Benden İzinsiz Hesabımda 400 TL Civarı Para Çekilmiştir

Epos Google TikTok live 334842402 firmasından TikTok kullanmadığım halde kart numaram kopyalanıp bilgim dışında 200 parça parça olmak üzere para çekilmiştir. Gerekli bankamı arayıp gerekli bilgileri aldığımda kart numaramın kopyalandığı bilgisi verildi. Gerekli bütün mercilere şikayetimi ileteceğim....

TikTok Benden İzinsiz Hesabımda 400 TL Civarı Para Çekilmiştir
  • profile
1 Destekçi
profile
169
2 hafta önce

TikTok Efektlerin Görünmemesi İstediğim Efekti Kullanamamam

TikTok'ta video izliyorum. CapCut gözüküyor ama efektler gözükmüyor. İzlediğim videonun efekti yazmıyor. Videodaki efekti kullanamıyorum. Video çekemiyorum, sadece izliyorum. Video da çekmek istiyorum ama efektler görünmüyor. Uygulamayı güncelledim, izin verdim her şeye ama hala düzelmedi.

profile
340
2 hafta önce

İzinsiz TikTok Videomu Paylaştı

R*** adlı kullanıcı TikTok'ta benim videolarımı ve farklı +18 videolar paylaşmıştır. Lütfen gereğinin yapılmasını istiyorum. Kaç defa ikaz etmeme rağmen videolarımı paylaşmaya devam etmiştir. Lütfen yardım edin. Öyle bir duvarda bulunmak istemiyorum.

profile
1.420
04 Mayıs

TikTok İzinsiz Para Çekti

TikTok Live 04-05-2023 de Yapı Kredi hesabımdan benden habersiz ve izinsiz para çekti. Derhal paramın iadesini ve gerekli işlemin yapılmasını istiyorum. Böyle saçmalık olabilir mi benden izinsiz nasıl hesabımdan para çeker 2-3 kere çekmeye çalışmış banka blokaj koymasa hesabı boşaltacak.

profile
Efe
308
02 Mayıs

TikTok Kendi Kendine Video Atıyor.

TikTok benden habersiz video paylaşıyor. Benim paylaşmadığı şeyleri paylaşıyor benim çektiğim videoları falan paylaşıyor ve iznim olmadan ve üstüne soru koyup paylaşıyor ona şaşıyorum iyi ki fazla izlenmiyor. Benden izinsiz benim videolarımı nasıl paylaşabilir ya lütfen TikTok ekibi destek bekliyoru...

profile
368
28 Nisan

TikTok İstemiyorum Rahatsız Oluyorum

TikTok uygulamasında benim iznim olmadan fotoğrafım ve adım soyadımla açılan bir hesap görünüyor. Google aramasında adımı soyadımı aratırken karşılaştım. Fotoğrafımla ve adımla açılan TikTok hesabının acilen kapatılmasını talep ediyor ve tarafıma bilgi verilmesini rica ediyorum. Sel****8 TikTok.

profile
2.195
26 Nisan

Google TikTok Live İzinsiz Para Çekimi

Google TikTok live iznim olmadan kredi kartımdan 368 TL para çekmiş, Bu basıl bir güvenlik zafiyetidir. Kartım hiçbir internet alışverişine kayıtlı değilken sadece mobil bankacılık kullanıyorken nasıl olur da onayım olmadan para çeker. Paramın iadesini istiyorum

profile
240
23 Nisan
profile
Turgut sonuçtan çok memnun

TikTok İzinsiz Hesaba Erişim.

Hesabım başka biri tarafından doğrulama kodu gönderilmiş. Doğrulama kodu bu =274133. Hesabı erişim yabancı giriyor şikayetçiyim. Yapan kişi bilinmiyor...

profile
395
20 Nisan

TikTok İzinsiz Fotoğrafımı Paylaşmış

Bir başkası benim fotoğrafımı paylaşmış ve ben hesabın sahibi kimse hiçbir bilgim yok ve tanımıyorum çok rahatsız oldum. Lütfen çabuk ilgilenirseniz sevinirim. Hesabın sahibi ile iletişime geçmeye çalıştım ama başaramadım. Beni engellemiş ve konuyla alakalı hiç bilgim yok izinsiz yapılmış

profile
1.123
10 Nisan

Tiktok Hesaptan İzinsiz Para Çekme

10.04.2023 tarihinde saat 01-30 gibi Google TikTok live tarafından hesabımdan haberim olmadan 600 TL'ye yakın para çekilmiş. Böyle bir şey nasıl olabilir ayrıca ben TikTok falanda kullanmıyorum bir kere hesap açtım diye böyle bir şey nasıl olabilir ya ben anlamıyorum. Hemen paramı geri istiyorum.

profile
255
31 Mart

TikTok Telif Hakkımı Korumuyor

TikTok'ta m***ve yine Instagram'da c*** kullanıcı adıyla hesabım var. Çekimi ve düzenlemesi bana ait olan videolarımı bu hesaplarımda yayınlıyorum. Ancak videolarım benden izinsiz bir şekilde paylaşılıyor. O paylaşımları TikTok'ta defalarca kez rapor ettim ancak günlerdir hiçbir işlem yapılmadı. Yin...

profile
534
30 Mart

TikTok Takip Yayınlarına Madem İzin Verilmiyor Hiç Kimse Yapmasın

Sayın TikTok yöneticileri 1 buçuk yıldır takip yayını ile uğraşıyorum fakat hesap etkileşimim düşüyor yeni hesap açıyorum onlarında keşfeti kapanıyor ama wippp21, yekvip, tiktokbilirkişi gibi isimler sorunsuz tek bir hesaptan takip yayını yapabiliyor madem TikTok takip yayınlarına izin vermiyor. Bu ...

profile
Eda
250
13 Nisan
Eda Şikayetini Yayından Kaldırdı

Marka Profili

TikTok bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 
TikTok henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Marka Karnesini Gör

Marka Profili

TikTok bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 
TikTok henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Marka Karnesini Gör