Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Tiktak Tarafından Pasif Statü, Haksız Kazanç, Hakaret Ve Şiddet

profile
26 Nisan
240
Berat'ın Teşekkür Mesajı
“Halil beye çok teşekkür ederim gerçekten müşteri deneyimi için en iyisi diyebilirim ve çözüm odaklı asla yanıltıcı bilgi vermeden realistlik bir çalışan iyi ki varsınız :)”

Tiktak üzerinden 24.04.2023 15:30-16:30 saatleri ve tarihinde Bağcılar istikametinde giderken kavşaktan dönüş alırken arkadan gelen araç süratli şekilde çarptı. Daha sonrasında adam Suriye uyruklu olduğu için tutanak tutmayacağını söyledi. Daha sonrasında hatalı olduğunu söyleyerek polisi aradım kişi daha sonra ikna oldu. Araçta kaza tespit tutanağı olmadığı için abim tarafından kaza tespit tutanağı getirildi. Aynı şekilde kişi hatasını yazarak tutanağı imzaladı. Devamında ise günlük kiralamam bittikten sonra üyeliğimi pasife aldılar Neo üyesiyim. 

Hem mağdur olan benim hem süreç hakkında bilgi veremeyiz diyen onlar ayrıca d** hanım adlı kişi çok agresif ve alaycı tutumuyla rahatsız etti. 26 Nisan 2023 gece saatinde. Bundan önce ise otobanda lastik patladığı için çekici tarafından hakarete uğradım. Özürler dilendi çiçekler geldi. Şimdi de mağdur etmekte üzerlerine yok tekrardan tiktak kullanmayacağımı dile getirmek istiyorum. Son olarak tiktak kullanan kişi sürekli mağdur olur.

Haksız şekilde parası gider ve süreç bilgilendirmesi alamazsınız. %25 indirimim olduğu halde Neo aldığım için %15 yaptılar %10'luk kaybım var ve bunu ben öğrendim. Çoğu kişiden haksız ve fahiş fiyatlarla para çekmekte ve kişileri bu şekilde kandırmaktadır. Konu ile alakalı hem mahkemeye giderek hakaret olayını dile getireceğim hem de sözleşme aykırı davranmaktan hem de haksız kazançtan davacı olacağım.

Tiktak Tarafından Pasif Statü, Haksız Kazanç, Hakaret Ve Şiddet
Tiktak Tarafından Pasif Statü, Haksız Kazanç, Hakaret Ve Şiddet
tiktak-tarafindan-pasif-statu-haksiz-kazanc-hakaret-ve-siddet-1.pdf
TikTak Kirala Logo
26 Nisan 14:28
TikTak Kirala Logo
26 Nisan 16:20

Merhaba Kadir Bey, Talebinizle ilgili sizi aradık ve bilgilendirdik. Hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda TikTak uygulamasını kullanabilirsiniz. Saygılarımızla, TikTak

Berat
26 Nisan 16:23

Halil beye çok teşekkür ederim gerçekten müşteri deneyimi için en iyisi diyebilirim ve çözüm odaklı asla yanıltıcı bilgi vermeden realistlik bir çalışan iyi ki varsınız :)

Benzer Şikayetler

1

Tiktak Haksız Yere Pasif Üyeye Alınma

profile
06 Temmuz
660

Tik tak da benden önceki sürücü aracın hatalı olduğunu belirtmesine rağmen pasife alınmadığından ben kiraladığımda aracın arızalı olması sebebiyle yol kenarına bırakmak istedim çünkü araba kullanılamayacak seviyedeydi. Arabayı acilen bir yere koyma çabasındayken gece vakti yolda düşen mantara takıld...

Tiktak Pasif Üyeliği Açma Talebi

profile
13 Mayıs
813

İyi günler geçen Cuma Günü gecesi, tiktak hesabımın pasif hale getirildiğini aracı park ettikten sonra işlemi bitirip öğrendim. Ve müşteri hizmetlerini arayıp el freni çektiğimi belirtti doğru dedim. Anlık trafikte yaşanılan olaydan dolayı el freni çekmiş olduğumu belirtip, durumu izah ettim. Bu uyg...

Tiktak Pasif Üyeliği Açma Talebi
1 Yorum

TikTak Kirala Aktif Üyelik Talebi

profile
02 Mayıs
2.034

Tiktak'ta aktif üyeliğim bulunuyordu. Uzun sürelerde kullandım, ne bir ceza yedim, ne bir kaza yaptım, ne bir ihlal yedim, ne de bir uyarı için arandım. Her zaman bütün kurallara uyarak kiralamalarımı tamamladım. Hiçbir sorun yoktu. Bir gece telefonum kapandığı için yanlış anlaşılma sonucu üyeliğimi...

1

TikTak Kirala Üyeliğim Aktif Olmadı

profile
06 Nisan
575

Üyeliğim pasif hale getirilmiş. Sizden ricam aktif hale getirir misiniz? Her gün kullanıyorum. Gece araba kiralamayı sonlandırdım. Sonra üyeliğim pasif hale geldi. Seyir halindeyken önüme araç hızlıca geçti. Ben de çarpmamak için el frenini çektim. Freni çekmeseydim arabaya çarpacaktım.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
TikTak Kirala Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 13 dk 5 sn
Benzer Şikayet Yaz