TikTak Kirala ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

TikTak Kirala Üyeliğim Sebepsiz Pasif Statüye Alındı.

1.691
Çağatay
Çağatay 22 Mart 11:28

Üyeliğim pasif statüye alınmış, ortada hiçbir sorun yokken ben hemen hemen her gün araç kiralayıp tiktak uygulamasına para kazandırıyorum. Neden böyle bir şey olduğunu da bilmiyorum. Bu sorunun giderilmesini arz ederim. Teşekkürler. Lütfen bana en kısa sürede yardımcı olun, mağdurum. Teşekkürler.

Gelişme
Gelişme

3 hafta önce

Sebepsiz yere bayramdan önce pasife alındım ve bu konuda çok kez talep oluşturdum lütfen hesabımı aktif eder misiniz uygulamanızı çok sıklıkla kullanıyordum incelerseniz zaten göreceksinizdir araç ihtiyacım çok oluyor .Lütfen hesabımı tekrar aktife alır mısınız?

08 Nisan 14:54
Ek

Yaklaşık üç dört gün önce yapmış olduğum bir kiralamamda km aşım ücreti 502 TL bir ücret için aracın içinde eşyalarım bulunmasına rağmen bilgim dışında araç kapımın önünden alındı anahtar bende kaldı eşyalarım araçta kaldı iki üç sefer şikayette bulundum geri dönüş sağlanmadı ödeme beklediğimi belirtmiştim ödemem gelmediği için yani geç geldiği için ödemeyi ertesi sabah yaptım fakat Tiktak 502 TL bir ücret için haberim yokken gece kapımın önünden aracı almakla beraber hesabımı pasife aldı hemen acil bir şekilde dönüş bekliyorum pasife alınan hesabımın tekrar aktif edilmesini rica ediyorum ve eşyalarımın bana ulaştırılmasını talep ediyorum.

TikTak Kirala Logo
TikTak Kirala22 Mart 11:28
TikTak Kirala Logo
TikTak Kirala22 Mart 16:02
Çağatay
Çağatay24 Mart 22:36

Hiçbir sorun yokken pasif statüye aldınız beni ve benim için çok önemli bir süreçti hastane işlerim gitgellerim oluyordu sürekli hesabımı kısa bir süreliğine tekrar aktif hale getirebilir misiniz?

Benzer Şikayetler

profile
792
1 hafta önce
profile
Mert'nin Teşekkür Mesajı
  • 4 gün önce

“Detaylı inceleme ekibindeki arkadaşlara teşekkür ederim mail de bana bir daha açılmayacağı söylendi ama siz doğru olanı yaptınız teşekkür ederim”

Tiktak Kirala Uygulamasının Kiralama Yapmamış Birisini Pasif Statüye Alması

Hayatımda hiç tiktak üzerinden araç kiralamadım, ancak herhangi bir sebep olmaksızın üyeliğim direk pasife alındı. Siz daha önce araç kiralamayan biri...

Tiktak Kirala Uygulamasının Kiralama Yapmamış Birisini Pasif Statüye Alması
Tiktak Kirala Uygulamasının Kiralama Yapmamış Birisini Pasif Statüye Alması
profile
1.163
2 hafta önce

TikTak Kirala Üyeliğim Pasif Statüye Alınmıştır

Sürekli TikTak uygulamasından araç kiralama rağmen ve aracı çok temiz ve dikkatli kullanmama rağmen üyeliğim pasif statüye alınmıştır ve bununla ilgili detaylı bilgi almak istiyorum. TikTak'tan en son 9 Mayıs Salı günü araç kiraladım ve ekstradan 300 TL borç yansıdı. Ertesi gün borcumu ödedim.

TikTak Kirala Üyeliğim Pasif Statüye Alınmıştır
profile
1.306
4 hafta önce

TikTak Kirala Tıktak Müşteri Hizmetsizliği!

Tiktak araç kiralama uygulamasında tel no değişikliğinden dolayı numaramı güncellemek istedim, gelin görün ki uygulama üzerinden zaten işlem yapamıyorsunuz, müşteri hizmetleri de yardımcı olamıyor. Web sitesi üzerinden talep oluşturmam istendi, onu da yaptım. Nedense üyeliğim pasif statüsüne alınmış...

profile
1.305
31 Mart

Tiktak Üyeliğin Pasife Düşmesi

Merhaba, böyle bir sorumsuzluk, böyle bir ilgisizlik ben görmedim. Severek kullandığım bir uygulama olmasına rağmen karşı tarafla diyalog kuramıyorsunuz. Tiktak araç kiralama ile araçla giderken yolda ani bir kayma durumu oldu. Normal olarak ben el frenini çekerek kayma durumunu engelledim. Kiraladı...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .