15 Mayıs 2013 #1799610

Tiffany Fişsiz Değişim!

23. 02. 2013 tr de 19, 99 tl ye siyah ortasında taşlarla şekilli bir bluz aldım. İlk giydiğimde eşimle arabanın içinde bir yerden ağır bir koku geldiğini farkettik. soğan kokusu gibi birşeydi. üzerimi kokladığımda benden geldiğini farkettik. bir kaç defa yıkarsam bu koku gider sandım ama gitmedi. . geçenlerde optimum tiffanıy mağazanızda yetkiliye bahsettiğimde getirin ama fişşiz geri gelebilir dendi.

Sevim 124 Okunma

Cevaplar

  • Sevim15 Mayıs 2013

    ürününüz sorunlu cıktı incenlensın dıye size ibraz edıldı ztn...yaklaşımınızdan dolayı ztn bir daha tercih etmiyecegım ve önermeyecegım bir markasın su saatten sonra...ürün soğan soğan kokouyor dıyorum..yıkadıkca duzelebilecegını dusundum..çöpe ataabilirsiniz..

  • Tiffany Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli müşterimiz, Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünümüzle ilgili yaşadığınız problemin belirlenebilmesi; ürünün inceleme ekibimiz tarafından gerekli test ve işlemlerden geçirerek sonuçlandırmadan sorunla ilgili yorum yapılması mümkün değildir. Bunun için ürününüzü mümkünse faturanızla birlikte mağazamıza bırakmanız gerekmektedir. Arkadaşlarımızın belirtmek istediği konu; faturanız olmaması halinde de sistemden bilgilerinize ulaşılarak ürün incelemeye alınabilmektedir. Markamızın prosedürü doğrultusunda ürün değişim işlemi, ürünün kullanılmamış olması ve fatura ibrazı halinde, alışveriş tarihinden sonraki 30 gün içinde yapılmaktadır. Alışveriş tarihiniz Şubat ayına ait olduğundan ürünü kullanmamış olsanız ve faturanız olsa dahi değişim işleminin yapılması mümkün değildir. Saygılarımızla Tiffany

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön