03 Mayıs 2013

Tiffany İade Ve Değişimlerde Ki Düzensizlik!

Ürünümü mart ayının içerisinde verdim ve bir ay sonra bana dönüş yapıldı. Kullanıcı hatası olduğu söylenildi. Bugüne kadar bu markadan alıyordum ama bu son oldu. Çünkü ben 9 yıllık tekstil satın alma müdürlüğü yaptım ve kumaşın içindeki oranlardan nasıl hangi şartlarda yıkanmasına varana kadar bilirim.

Ürün ilk yıkamada kendini bıraktı. Ve ikinci kez gönderdim. hala bir sonuç gelmedi. Muhtemelen gelmeyecektir de olumlu bir sonuç. Aldığım 40 liralık bir montu fakat ailemin aylık ürün alımı 1500 tlyi geçiyordu. bundan sonra 1,5 liralık bile bir şey almam.

Emre 62 Okunma

Cevaplar

  • Tiffany Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli müşterimiz, Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. İncelenmek üzere merkezimize ulaşan ürününüz, ürün inceleme birimimiz tarafından titizlikle değerlendirilmiş ve gerekli testler uygulanmıştır. Siyah ve beyaz renklerden oluşan örme özellikteki ürününüzün iç yüzünde başka bir ürün tarafından (kırmızı) renk verdiği, sebebin ise yanlış yıkama koşullarından kaynaklandığı belirlenmiştir. Konuyla ilgili her iki inceleme başvurunuz da olumsuz sonuçlandığından, üzülerek ürünün değişimi veya iadesi hususunda size yardımcı olamayacağımızı iletmek isteriz. Saygılarımızla Tiffany

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön