Murat Ç. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler Tiffany unutmuştum yerine gelmemiş olmasın.

Tiffany Hatalı Ürünü İade Almama Gibi Bir Yasa Çıkarmış!

Murat Ç. |

2 hafta önce Tiffany Maltepe Park AVM mağazasından 3 parça ürün aldım 2 tanesinde kesim hatası vardı. İade kabul etmediklerini ilettiler. Değişim falan filan diyorlardı ki sonra biz bunu gönderelim 20 iş günü beklerseniz kontrol edilsin iade olup olmayacağı size bildirilecektir diye.

Sanki iyilik yapıyorlarmış gibi süper zekice ve hızlı bir çözümde bulundular. Allah'tan meblağ düşük 40-50 TL civarı şimdi 1 hafta oldu ne arayan ne soran var 20 iş gününü bekliyoruz!
Alırken parasını kuruşu kuruşuna alıyorsunuz da ayıplı malınızı neden hemen iade almıyorsunuz? Kontrol edin bakalım İnşallah o mallar bana aynen geri döner bende o resimleri sosyal medyada dağıtırım.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat Ç.
  15 Mayıs
  19:56

  Teşekkürler Tiffany unutmuştum yerine gelmemiş olmasın.

 • Murat Ç.
  14 Nisan
  12:09

  Merhaba,

  mağaza bugün en geç yarın gideceğim umarım bi aksilik yaşamam inanın firmanızdaki personeller çok tecrübesiz, müşteri ilişkileri eğitim kısmını tekrar gözden geçirirsiniz birde tınlamaz edalarında takılıyorlar. Bu sözüm satışçılara değil...

  İyi Çalışmalar,

 • 14 Nisan
  10:43

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle yaşadığınız mağduriyetten ötürü markamız adına özür dileriz.
  Maltepe Park mağazamızdan inceleme departmanımıza göndermiş olduğunuz ürünlerin değişimi kabul olmuştur. Dilediğiniz mağazamızdan değişim yapabilir, hediye çekimizden faydalanabilir ya da paranızı iade alabilirsiniz.

  Bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla
  Tiffany

 • Murat Ç.
  14 Nisan
  09:31

  Hala dönüş yok! 13 gün oldu iade edeli son gün arayıp falan filan olucak sanırım:) bende bağışlayacağım Tiffany\'e sanırım ihtiyaçları var...