24 Ağustos 2013

Tiffany Çeken T-shirt!

Nisan sonunda İzmir Agora AVM'deki Tiffany'den yakalı tişört aldım. Sonra ilk yıkamada ( soğuk suyla) bu tişört çekti, daraldı. En son geçenlerde Tiffany mağazasına şikayet ettim ürünü. Aldığınız yere teslim edin inceleyelim dedi. Ettim.

Az önce Agora AVM'deki Tiffany aradı ürün incelenmiş bir hata bulamamış! Hatalı biz miyiz yani! Soğuk suda makinede yıkanan bir tişört çekiyor hatalı ben oluyorum. Belki buradan yazarsam bir daha incelerler, özenle diye düşünüyorum. Tişörtünüzü gelin alın diyor görevli komik gerçekten, giyemediğim bir şeyi de neden alacaksam.

Murat 161 Okunma

Cevaplar

  • Murat27 Ağustos 2013

    100 üzerinden O verdim. bir daha da bişey almayacağız..

  • Tiffany Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli müşterimiz, İzmir Agora mağazasından satın aldığınız ürün, incelenmek üzere merkezimize ulaşmış ve inceleme ekibimiz tarafından değerlendirilerek sonuç size raporla birlikte iletilmiştir. Ürün, inceleme ekibi tarafından değerlendirilmiş fakat ürünün orijinalinde herhangi bir problemle karşılaşılmamıştır. İnceleme sonucuna itiraz ederek ürünün ikinci kez incelenmesini talep edebilir ya da konuyla ilgili yasal haklarınıza başvurabilirsiniz. Ürünün ikinci kez incelenebilmesi için mağazamızı ziyaret edip inceleme formu doldurularak gönderilmesini talep etmeniz gerekmektedir. Anlayışınızdan dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla Tiffany

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön