Toplam çözüm sayısı
..
Tickmill ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

İsmail'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

  • profile
1 Destekçi
  4 Yorum
Yeni karşılaştırma
ile

Tickmill Bilerek Hesabımı Zarara Uğrattı

1971görüntüleme
İsmail
İsmail 23 Kasım 2021 12:56

2 Hafta Evvel tickmill Şirketine, eskiden a*****e çalışırken tanıştığım O****vasıtasıyla 515$ yatırarak girdim. Ben ilk defa robot denemek için buraya girdim. Beni hemen Müdürü D****Beye yönlendirdi. Ancak benim param ® hep sıfırlanma tehlikesi geçirdi. Bende defalarca robotun durdurulmasını doru beye söyledim. Hatta karda olduğum zamanda söyledim. Ancak Şirket müdürü olan D****bey hesap numaramı da verdiğim halde inadına robotu çalıştırdı. Ve bugün tam konuşma esnasında ne tesadüftür tüm hesabım sıfırlandı. Hem de Müdürleri d****beyin tamda robot iyi çalışıyor zararınız olan 109$ da çıkacak dediği zaman bile işlemleri durdurmalarını söyledim ama dinlemediler. Ve hesabım bir anda sıfırlandı. Lot miktarını ilerleyen günlerde önce 0.10 sonrada tam d**** beyle görüştüğüm anda 0.20 ye çıkardılar. Oysaki taa hesap açılışında normalde 0.05 olarak işlem lotu üzerinde anlaşmıştık. Hatta d**** bey bana normalde 0.10 olduğunu ancak 1000$ ın altı olduğu için 0.05 işlem açılacağını söylemişti. Velhasıl bugün tam WhatsApp ® ta konuşmam sırasında para çekmem istememe dayanamamış olacak ki devamlı 0.20 lik işlemler açtı. Bu sırada WhatsApp ta konuşuyoruz dikkatini çekerim. Şu an şirket 0212 963 10 68 numaraları da servis dışı. Tahminen büyük yanıltma yapıp kaçtılar. WhatsApp deseniz zaten perşembeden beri cevap vermiyorlardı. Ekran görüntülerini atıyorum. Hesap numaramı attığımın 5 dakika sonrası falan robot -900 küsurluk işlemle hesabımı otomatikman kapattı. Tahminen zararımdan bile kar yaptılar ve beni susturduklarını sanıyorlar. 1 haftadır robotu kapatın dediğim halde inadına robotu açık tuttular. Zararımı tazmin etmezlerse, Türkiye'de de Suç Duyurunda bulunacağım.

  • profile
1 Destekçi
  4 Yorum

4 Yorum

Barış
Barış23 Kasım 2021 20:22
 

Banada WhatsApp dan dönüş yapmıyorlar param ve çekemiyorum, tam 13 gün oldu, ne yapmamız lazım, doru zaten hiç dönüş yapmıyor, artık ne yapılması gerek bilmiyorum, birileri yardım etsin artık

 1
İsmail
İsmail24 Kasım 2021 05:25
 

Vallahi bende çarşambadan beri ulaşmaya çalışıyordum. Dün WhatsApp'tan yazdı müdürleri doru. Paramı istiyorum diye bas bas bağırdım. 5 dakikaya kalmadı tam konuşurken robota yüksek işlem açtırdı hesabı patlattı. Normalde sadece 0.05 işlem açan robot 0.2 işlem açtı hesabı patlattı. Parasını isteyenin hesabını patlatıyorlar anlaşılan.

 2
Santorya
Santorya5 gün önce
 

Tickmill bu şekilde robot veya sinyal vererek işlem yapmaz. Başka hesaplara para yatırtmaz. Kredi kartından veya kendi ad soyadınız olan hesaptan tickmill resmi hesabına sadece para kabul eder geri ödemelerinide o kart ve hesaplar dışında başka bir yere veya kişiye yapmaz. Başka şekilde hesaplara para yatırtan veya geri gönderen gönderirse tabii tickmill değildir ve sizi biz tickmill iz diye kandırıyordur. Sonu belli tabi bir şekilde hesap patlaması.

Deep
Deep2 gün önce
 

Arkadaşlar 2yildir tickmilde hesabım var. Ne sinyali, ne robotu, ne müdürü, ne bonus u. Bu firmada böyle şeyler olmaz. Birileri sizi fena kandırmış tickmilliz diyerek.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Yeni karşılaştırma
ile

Benzer Şikayetler