21 Temmuz 2017

Tickets.com.tr Fatura Vermiyor!

Kurumuma vermek üzere, Tickets.com.tr aracılığı ile rqgfvl numaralı rezervasyon ile aldığım ve 28.06.2017-03.07.2017 tarihleri için geçerli olan uçak biletlerine ait fatura talebinde bulundum. Acente, söz konusu biletlerle ilgili fatura düzenleyemeyeceğini, hava yolu firmasından fatura talebinde bulunmamı belirtti. Ancak THY resmi sitesinde, acenteler aracılığı ile alınan biletlerin faturalarının acente tarafından düzenleneceği bildirilmektedir.

THY müşteri temsilcisi ile yapılan görüşmelerde de biletime ait faturanın Tickets.com.tr tarafından düzenleneceği bildirilmiştir. Bunun üzerine tekrar acente ile yazıştım, çağrı merkezi ile görüştüm. Sizi bilgilendireceğiz deniliyor. Bir fatura oluşturmak ne kadar zor olabilir? En geç uçuşumdan bir ay sonra faturayı kurumuma teslim etmem gerekiyor.

Emine 1.813 Okunma

Cevaplar

  • Tickets.com.tr Temsilcisi24 Temmuz 2017

    Merhaba, Durumunuz hakkında detaylı açıklama e-posta adresinize gönderilmiştir. Ek bir sorunuz olursa,lütfen, bizimle iletişime geçin. Saygılar, Tickets.com.tr Müşteri Destek Ekibi.

  • Tickets.com.tr Temsilcisi21 Temmuz 2017

    Merhaba, Durumunuz incelemeye alınmıştır. 72 saat içerisinde değerlendirilecektir. Saygılar, Tickets.com.tr Müşteri Destek Ekibi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön