28 Aralık 2017

Tickets.com.tr Fatura Tutarından Fazla 2 Defa Para Çekildi

31.10.2017 tarihinde bu firma üzerinden THY bileti aldım (rez. no.: zyvdnf). Biletin esas ücreti 3125 TL idi ve Tickets.com'un hizmet bedeli ise 60 TL idi. Yani toplamda 3185 TL para alınması gerekirken hikaye şimdi başlıyor: Önce 60 TL çektiler. Sonra 3301 TL gibi anlam veremediğim bir ücret daha aldılar ve sonra hızlarını alamayıp 3186 TL daha çektiler... Ayıptır! 2 ay oldu ve hala daha paramı iade etmediler!


Telefonla defalarca aradım ve aldığım cevaplar "şuraya yazın, buraya mail atın"... Yaptım, ama hiçbir sonuç elde edemedim. En sonunda tekrar aradım ve sizi mahkemeye vereceğim dedim ve lakayıt bir şekilde "veriiinnn" gibi bir cevap aldım. Şu anda param hala onlarda. Çalışma koşullarımdan dolayı şimdilik bir şey yapamıyorum. Elim kolum bağlı ama 3 hafta sonra önce noterden ihtar çekeceğim ve sonra da mahkemeye vereceğim.

Emre 1.093 Okunma

Cevaplar

  • Tickets.com.tr Temsilcisi16 Ocak

    Sayın Emre Karardı Öncelikle bizi tercih etmiş olduğunuz için siz değerli kullanıcımıza Tickets.com.tr ekibi olarak teşekkür ederiz. Sizlere mail üzerinden geri dönüş sağlanmıştır.Şikayet/öneriniz hala devam etmekte ise bizlere mail üzerinden geri dönüş sağlayabilirsiniz. Saygılar Tickets.com.tr Müşteri Destek Ekibi.

  • Tickets.com.tr Temsilcisi16 Ocak

    Sayın Emre Karardı Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz incelemeye alınmıştır. 72 saat içerisinde e-posta adresinize geri dönüş sağlanacaktır. Saygılar. Tickets.com.tr Müşteri Destek Ekibi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön