16 Ocak

Tickets.com.tr Çift Çekim Sorunu!

Siteniz üzerinden aynı gün 4 adet bilet aldım. 4 biletin fiyatını hem hem kredi kartımdan çektiniz hem de tutarı provizyonda bekletiyorsunuz. 2 defa çekmiş olacaksınız. Müşteri hizmetlerinizi aradım ağzında sakız bir kadın doğru düzgün ilgilenmedi bile, insanların parasını almak bu kadar kolay mı gerçekten insanı delirtirsiniz. Çok acil dönüş yapın lütfen!

Su 1.244 Okunma

Cevaplar

 • Tickets.com.tr Temsilcisi13 Haziran

  Sayın Su Ç. Şikayetinizin çözümü gerçekleşmiş olup,sizlerle gün içerisinde telefon görüşmesinde olumlu bir yanıt aldığımızdan dolayı memnun olduk. Şikayetvar.com platformu üzerinde de bunu belirtmenizi rica ederiz. Tickets.com.tr ekibi olarak siz değerli yolcumuzun istek ve beklentilerini sunmuş olduğumuz hizmetin gelecek planlamasında var oluşumuzun sürdürmesinde katkı sağlamanız açısından şikayetiniz bizim için önemlidir. Tickets.com.tr Müşteri Destek Uzmanı

 • Tickets.com.tr Temsilcisi02 Şubat

  Değerli yolcumuz, Sizlerle iletişime geçilerek ilettiğiniz konuyla ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Başvurunuza ait olarak çözüm sağlanmıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Tickets.com.tr Müşteri Destek Ekibi.

 • Tickets.com.tr Temsilcisi16 Ocak

  Sayın Su Ç. Başvurunuz incelemeye alınmıştır. 72 saat içerisinde e-posta adresinize geri dönüş sağlanacaktır.Bu bilgilendirme telefon ve mail üzerinden sizlere sunulmuştur. Anlayışınızı ümit ediyoruz. Saygılar. Tickets.com.tr Müşteri Destek Ekibi.

 • Su16 Ocak

  İşleminizin biri kredi kartımdan çekildi biri hala provizyonda bekliyor çok acil provizyondaki işlemin iptalini gerçekleştirmenizi rica ediyorum. Muhasebeniz kim ve yetkili kimse acil irtibata geçsin benimle lütfen

 • Tickets.com.tr Temsilcisi16 Ocak

  Sayın Su Ç. İletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz incelemeye alınmıştır. 72 saat içerisinde e-posta adresinize geri dönüş sağlanacaktır. Saygılar. Tickets.com.tr Müşteri Destek Ekibi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön