24 Ekim 2016

Tickets.com.tr Yanlış Bilet İşlemi!

Tickets.com.tr'den İstanbul'dan Londra'ya gidiş dönüş 2 kişilik bilet satın alacaktım. 616 TL fiyat gösterildi. Sanal kartıma 620 TL limit koyup işlemi gerçekleştirdim. Kısa süre sonra müşteri hizmetleri aradı, sadece gidiş biletlerinin onaylandığını ve dönüş biletleri için ekstra ödeme yapmak isteyip istemediğimi sordu. Ben o zaman iptal edin dediğimde onaylanmış bilet iptal olur mu bilemiyorum dendi. Transaction nedir bilmeyen bir it departmanı var sanırım Tickets.com.tr'nin. Almak istediğim biletlerin tamamına ücret yetmiyorsa hiçbir işlem gerçekleştirilmemeli (rollback). İşlemlerin yarısını gerçekleştirip benim hatammış gibi cevap vermeleri insanı çileden çıkartıyor.

Yavuz 2.158 Okunma

Cevaplar

  • Tickets.com.tr Temsilcisi14 Kasım 2016

    Sayın yolcumuz, 6G5OND-Rezervasyon numaralı bilet işleminizde "VOID"işlemi yapılmıştır. İadeniz gerçekleşmemiş ise lütfen irtibat halinde olunuz. Başka soru/talepleriniz için tekrardan irtibat halinde olabilirsiniz. İyi günler dileriz.

  • Tickets.com.tr Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın yolcumuz, 6XXXXD-rezervasyon numaralı biletinizde teknik bir sebepten dolayı maalesef işlemenizde problem yaşanmış,bu problemden ötürü sizlere üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu konu ile ilgili iade işleminizin en kısa sürede tamamlanması için elimizden geleni yapmaya çalışacağız.24.10.2016 tarihinde 12:50 sıralarında Acente müşteri temsilcisi yetkilimiz tarafından sizin ile görüşme sağlanmıştır.Açıklayıcı bilgiler tarafınıza iletilmiştir.Bu süreç içinde işleminiz takip edilip,en kısa sürede sizlere dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön