10 Kasım 2017

Tickets.com.tr Firmasında Beyanlarından Fazla Para Çekiyorlar.

Tickets.com.tr firmasından beyanının dışında para tahsil etti sonrada uçak firmasının fiyatları değişkendir biz bir şey yapamıyoruz dediler. Rekabet için öne çıkıp bilet satmak için oyun yaptılar şikayetçiyim.

Erhan 1.276 Okunma

Cevaplar

  • Tickets.com.tr Temsilcisi26 Şubat

    Sayın Erkan T. Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. G**SFQ rezervasyon numaralı işleminiz ile ilgili olarak şikayetiniz sürmekte ise bizimle tekrardan irtibat halinde olabilirsiniz. Saygılarımızla Tickets.com.tr Şikayet destek sorumlusu

  • Tickets.com.tr Temsilcisi31 Ocak

    Sayın Erkan T. Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz incelenmiş ve değerlendirme sizlere sunulmuştur. G**SFQ rezervasyon numaralı işleminiz ile ilgili olarak sitemiz üzerinde iki türlü ödeme seçeneği bulunmaktadır.Bu ödeme türleri ile ilgili olarak fazla bir çekim söz konusu değildir.İşleme ait döviz biriminde çekileceğinin bilgilendirmesi sizlere sunulmuştur ve bu ödemeyle ilgili bazı durumlarda kur farkı sağlanabilir diye uyarı sağlanmıştır.Bu kur farkı ödeme seçeneğiniz ile ilgilidir. Fakat bu işleme ait bir kur farkı gözlenmemektedir. [email protected] adresimizden sizlere bu konuyla ilgili mailler sizlere iletilmiştir ve 47 TRY tutarında iade sağlanmıştır. Ek soru/görüşleriniz için bizimle tekrardan irtibat halinde olabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön