30 Temmuz 2016

Tickets.com.tr Bilet İadesi Yapılmaması!

16.08.2016 tarihi için Antalya-Frankfurt uçuşu için iki adet biletimiz var idi. Lufthansa 3101 17:45 uçuşunda almış olduğumuz biletler darbe girişimi dolayısıyla uçak iptal olduğu için uçak değişikliği ve bilet iadesini Tickets.com.tr tarafımıza yapmamıştır. Diğer firmalardan bu uçak için bilet alan tüm arkadaşlarımız geri iadelerini almışlardır. Bilet PNR yı37bf bilet bedeli üç gün içinde bildirim ve geri iade edilmediği takdirde tüketici hakem heyetine başvuracağımı bildiririm.

Murat 580 Okunma

Cevaplar

  • Murat 03 Ağustos 2016

    Sayın yetkili, şahsi mail adresime göndermiş olduğunuz mailde 1-3 ay arası bilet iadesi ödemesi deniyor. Fakat sizde bu başarının zor olduğunu belirtmek isterim. Bilet iadesi için gerekli tüm işlemleri hızlandırmanızı rica ederiz. Lufthansa 16 Temmuz'da yaşanan durumdan dolayı iptal etmiş olduğu uçak için tüm bilet alan şahıslara tüm iadeleri çoktan yaptığını belirtmektedir. Ama siz hala yanıt bekliyoruz diyorsunuz. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu demekten kendimi alamıyorum. Sizin çalışma anlayışınız bu demek ki. Sizin gibi firmalarla vaşmaya devam

  • Tickets.com.tr Temsilcisi30 Temmuz 2016

    Sayın yolcumuz, Sorununuz ile ilgili gereken inceleme başlatılmıştır. Bilgilendirme için lütfen bizim ile irtibat halinde olunuz. Her geçen gün gelişen sistemimiz ve oluşan deneyimlerimiz ile sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışmaktayız. Tickets.com.tr ekibi olarak bizi seçtiğiniz için Teşekkür ederiz. Saygılar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön