31 Ekim 2016

Ticket Restaurant Bir Türlü Gerçekleşmeyen Üyelik!

Ankara'da hizmet veren bir restaurantımız var. S**/Ticket pos cihazı almak için başvuru yaptık. S** ile ilgili süreç tamamlandı. Aracı firma olan Netser'e de hem belgeleri hem de depozitoyu yatırdık. Aylar oldu ancak aracı firmanın bilgilendirme eksikliğinden ötürü ticket'a ayrıca başvuru yapılacağı bize söylenmemişti. Onu da yaptık. Neredeyse bir ay olacak ticket ile yaptığımız sözleşme süresi, hala bize geri dönüş yok. Ne yapmamız lazım? Neyi bekliyoruz, bize bilgi verebilecek olan var mı? Sözleşme imzalanırken bize 1 hafta süreceği söylendi ancak sanıyoruz süre algılarımız farklı. Lütfen acilen bir çözüm rica ediyoruz.

Alper 1.670 Okunma

Cevaplar

  • Ticket Restaurant Temsilcisi23 Kasım 2016

    Değerli Üye İşyerimiz, konu ile ilgili aranarak gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Benzer şikayet, talep ve önerilerinizi ticket.com.tr adresinden veya 444 22 66 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  • Ticket Restaurant Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Üye İş Yerimiz, Talebinizi incelemeye aldık. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak yetkili ekibimiz size en kısa sürede ulaşıp çözüm yolları ile ilgili sizi bilgilendirecektir. Şikayet, öneri ve taleplerinizle ilgili bize 444 22 66 numaralı çağrı merkezimizden veya ticket.com.tr web sitesinden de ulaşabilirsiniz. Teşekkürler, Edenred Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön