26 Ekim 2016

Ticarethaneye Dönen Özel Hastanelerden Biri Daha Dora Hospital!

Nazolabial çizgilerim (burundan dudak yan taraflarına uzanan çizgiler) için dolgu yaptırmak istedim. Hastaneye ilk gittiğinizde çalışanlarda gayet güler yüzlü fakat 300 Euro'yu ödeyip çıkıp daha sonra şikayetle döndüğünüz zaman hepsi nefret içinde anlamadığım neden çalışanlarda bu havaya giriyor. Doktor ayrı nefrete bürünüyor, çalışanlar bir ayrı. Tabi ne zaman haklı çıkarsınız ki bir hastanede doktorun hatalı olduğunu söylediğiniz zaman.

Dolgunun yapılış şeklini beğenmedim iki tarafımda eşitlik olmadı. Ayrıca normalde dolgu yaptırmadan önce düz olan bölgelerim dolgudan sonra girintili çıkıntılı oldu. Ünlü doktorumuz f... . D on gün beklememi söyledi ve dedi ki; "nasıl olsa parayla, parayı verirsin ne kadar istiyorsan o kadar tekrar dolgu yaparım" dedi. Yani oluşturduğu çukurları yine benim paramla dolduracak:) Hatasını bu şekilde telafi ediyor. Dora Hospital dönmüş bir ticarethaneye!

Sümeyra 12.099 Okunma

Cevaplar

  • Sümeyra26 Ekim 2016

    Beni en çok kızdıran "parayla değil mi parasını verirsiniz ne kadar istiyorsanız eklerim dolgu maddesi" demesiydi doktorun.Bundan sonra tövbe gider miyim paraylaysa dünya kadar yer var. Bence ameliyatlarınızı belli günlere bunun dışındaki işlemlerinizi başka gunlere alın kı ınsanları randevu verıp ıkı bucuk saat bekletmeyın. Ayrıca herkes her yaptıgınızı begnmek zorunda degıl ve sız her zaman mukemmel iş yapamayabılırsınız. Profesyonel olun ve eleştiriye acık olup güleryüzle hatayı telafı etmeye calısın. Hastaya ne yapacagınızı once soyleyın sonra hatanızı farkedıp ama ben sıze soylemıstım gıbı seylere gırmeyın. Bundan sonra bana ders oldu bır doktora ışlem yaptırırken yanıma ses kayıt cihazı alacam kı ne soyledı yada soylemedı ınkar edemesın.

  • Sümeyra26 Ekim 2016

    Ben daha öncede yaptırdım bu işlemi başka yerlerde.Ayrıca anlamadıgım bırsey daha acaba cok kalabalık oldugu gunlerde yeterli ilgi alaka olmuyor ve acele mi yapılıyor işlemler? Herkese aynı muamele yapılmadıgı ıcın bu kanıya vardım arkadasım gıtmıs dolgudan once agrı kesıcı ıgne yapalım mı ? dıye sormuslar ama ben gıttım çat diye dolgu yapıldı, o gıttıgı zaman dolgu yapılan yere doktor hafıf masaj yapmıs ben gıttım sıktı ve çıktı.Yada daha cok işlem yaptırıp para kazandırana mı daha farklı davrandılar. Benım kı sadece 300 euroydu, gercı arkadasımıda uzun uzun bekletmısler randevu vermıs olmalarına ragmen.Ben o gun randevu saatımde ıceri girememiştim ve tam iki buçuk saat sıranın bana gelmesını beklemıstım.Bunları dile getirmiştim sanırım o nedenlede sinirlerini gerdim insanların. Ne demişler dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış.Paradan daha önemli şeylerde var unutmayalım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön