19 Ağustos 2017
Yorum Yap
#9199974

Ticaretgroup.com Telefon Desteği Yok!

Ticaretgroup.com adresinden bir adet görüntü kayıt özellikli kamera aldım. Aldığım ürünle ilgili birkaç sorun vardı sitelerindeki 0850 303 0 353 numaralı telefondan ulaşmaya çalıştım ama telefonu açan olmadı daha sonra [email protected] adresinde bir arkadaşla maill atmaya başladık. Elemanlarının işi bıraktığını falan söyledi neyse telefonla 5 dakikada çözeceğimiz cevaplama 45 dakikayı buldu. Bizim sipariş ertesi güne kaldı.


Cuma günüde tatile çıkacağımdan ürünün çarşamba siparişini verdiğim ürün cuma günü elime geçer umuduyla beklerken. Ticaretgroup.com sayfasında kargonun MNG ile gönderildiğini ve gönderi sorgu bilgilerini temin ettim. Gönderi bilgilerinde ürünün Kuşadası'ndan başka bir şahıs adına olduğunu öğrendim. Sonra tekrar firma ile irtibat kurmaya çalıştım ancak mailleşme sonucu ürünün gerçek gönderi takip koduyla kargoma ulaştım.

Orhan 667 Okunma

Cevaplar

  • Ticaretgroup.com Temsilcisi25 Ekim

    Lütfen e-mail göndeririz.Çağrı merkezimizde görevlendirmek üzere elaman arayışı içindeyiz.Şu an personel sıkıntıları yaşıyoruz. Best Regards/Saygılar

Ziyaretçi Yorumları