24 Ocak 2014

THY'nin Saygısız Personeli Annemle Teyzemi Terörist İlan Etti!

THY TK 2313 sayılı 23.01.2014 tarihli İzmir-İstanbul saat 10 uçuşunda annem ve teyzemin bileti vardı ve check-in yapılmıştı. Havalimanının içindeler yani. Yaşanan anlaşmazlık sebebi ile teyzem uçağa binip annem 9:55'de uçağın kalkacağı kapıya geldiğinde uçağın kapısının
kapandığını kendisini uçağa alamayacaklarını söylemişler!

Teyzem uçağın içerisinde hostesler bilgi vermesine rağmen anonsa edilmemesi ve annemin havalimanında olmasına rağmen uçağa alınmamasına anlam veremiyoruz! Kaldı ki birde görevlilerinizin saygısız tavırlarına maruz kalmışlar.

İnsanlık namına istenen yardıma bile cevap alamamışlar. Teyzem uçağın içerisinde inme talebine indirilmemiş teröristlikle suçlanmış! Annem uçağa 5 kala uçağa alınmamıştır. Bizim THY'yi tercih etmemizin sebebi ayrıcalıklı alacağımızı düşündüğümüz hizmet idi. Şayet geç kalınmış olsaydı asla böyle bir şikayeti dile bile getirmezdim.

Bagajı uçağa teslim edilmiş check-in yapılmış bileti olan havalimanındaki yolcuyu nasıl uçağa almazlar anons edilmez? Merak ediyorum nasıl açıklama getirecekler? Uçakta teyzeme arkada kalan annem için bir sonraki uçağa ücretsiz olarak bindirileceği bilgisi verilmiş fakat bu bir hikaye diğer uçuş için tarafımızdan 390 TL istenmiştir! Bizde diğer bir hava yolu şirketi olan A******'ten biletimizi aldık. Ayrıca da onlarınki hostes değil sanki insan. İnsan gibi muamele ile her konuda yardımcı oldular.

Aksel 480 Okunma

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön