20 Ocak 2014 #2244732

THY'nin Promosyon Adı Altındaki Yanıltmacası!

THY'nin sevgililer günü ile ilgili yapmış olduğu birlikte uçtuğunuz kişi için sadece 1 Euro ödeyerek uçuş promosyonu tamamen yanıltmacadan ibarettir. Belirtilen tarihler ve koşullar altında eşimle gitmek istediğimiz Milano gezimizi ayarlamak için THY'nin çağrı merkezini aradık. Promosyondan faydalanmak istediğimizi söyledik 2 kişi için gidiş dönüş 1180 tl olduğunu söylediler. Tek kişinin fiyatını sorduğumuzda söylemeyi reddettiler.


Daha sonra promosyon dışında bu bileti almak istediğimizde tek kişinin 510 tl olduğunu söylediler. Yani thy tamamen asılsız bir promosyon yapmıştır. Promosyondan faydalanmadan daha ucuza bilet alınabilmekte.


Promosyon isterseniz de 1 euroluk bilete bu şartlarda tam 670 tl vergi ödetmekte. Bu nasıl bir yanıltmacadır. İnsanlara resmi internet sitesinde yanlış ve eksik bilgi vererek tatil planlaması yaptırıyorlar ancak çağrı merkezini aradığınızda apayrı bir manzarayla karşılaşıyorsunuz.


Böylesine büyük bir firmaya hiç yakışmayan hareketler bunlar. Hiç kimse 1 Euro'ya karşılık bu kadar vergi almayı üstelik de adı bile olmayan bur vergiyi haketmiyor. Ayıp gerçekten!

Gözde 387 Okunma

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön