14 Ağustos
#12420730

THY'de Yok Artık Dedirten Hareket!

Kıbrıs Ercan Havalimanı'ndan İstanbul Havalimanı'na 9 Ağustos 2019 Cuma 21:55 uçuşu için dönüşümüz mevcuttu ancak uçakta son anda yaşanan operasyonel sorun sebebi ile uçuşlarımız iptal edildi. Saat 19:30'dan beri beklediğimiz havalimanında 22:30'da uçuşun iptalinin gerçekleştirildiği bildirildi.


THY'den açıklama yapılacağı bildirildi ancak uzun zaman açıklama iletilmedi. Sonrasında beklememiz gerektiği ve 00:30 ve 02:30 başka uçuşlar için çocuklular ve öncelikli olan yolcuları gönderecekleri iletildi. Diğer yolcuları otele yerleştireceklerini ve beklememizi söylediler. Ne kadar bekleyeceğimizi bilmek istediğimizi, yeterince perişanlık çektiğimizi ilettik su ve yemek hiçbir şekilde dağıtılmadı ve saat 2'den sonra dağıtılacağını ilettiler. Hiçbir şekilde ne yapacağını bilen kimse yoktu THY yetkilisi diyebileceğimiz kimse yoktu.


Anadolu Jet'in Sabiha'ya 05:45'te uçağı olduğu iletildi ve isimlerimizi yazdırdık ancak o saate kadar havaalanında kaldık. Bu bir felaketti. Saatlerce bekletildik. Anadolu Jet üzerinden Sabiha'ya ineceğimiz bildirildi. THY satın aldığımız yüksek fiyatlı biletler sonrası Anadolu Jet ile uçup dağıttıkları kekler ile idare ettik. Sabiha'ya indikten sonra transfer ayarladıklarını ilettiler ancak transfer yoktu ve kimse yönlendirmedi. Evimize uzak olan Sabiha Havalimanı'ndan saatlerce bekletildikten sonra havasa binerek Zincirlikuyu'ya geçtik ve sonrasında taksiyle evimize geldik. Bu bir felaketti ve THY'yi ilgisizliği sebebi ile kınıyoruz.


İşlemlerin yapılması için elimizden geleni yapacağız.

Kübra Kübra 1.546 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları