THY'de Kaybolan Çocuk Puseti!

Küsmenoğlu Küsmenoğlu9 ay önce

08.04.2019 tarihinde yapmış olduğumuz İstanbul - Toronto seferi seyahatimizde uçağa giriş esnasında bıraktığımız çocuk pusetimiz Toronto havalimanına iniş sonrasında tarafımıza teslim edilmemiştir. Farklı bir ülkede olmamıza rağmen THY ilgili biriminde yer alan yetkili kişiye konu hakkında İngilizce bilgilendirme ve konu hakkında kendisinin not alınmasını sağlamamıza rağmen hiçbir şekilde olumlu veya olumsuz bir dönüş alınamamıştır.

Bunun üzerine açmış olduğumuz bagaj aksaklık takip formundan konu hakkında tüm detaylar paylaşılarak pusetimizin akıbeti konusunda bilgi bekledik. İlk başta son derece ilgili ve konu hakkında gereken araştırmalar yapılıyor bizden haber bekleyin denmesine rağmen sonrasında sizin zaten kayıp bagaj raporunuz yok sadece yardım amaçlı bakıyoruz diyerek ertesi günde dosyayı kapattınız. Üstüne yaklaşık birçok kez yazmama rağmen hiçbir şekilde dönüş yapılmadı bu kabul edilebilecek bir durum değil ben para vs... İstemiyorum pusetimin geri verilmesini istiyorum. Takip Numarası: 2019047909

Lütfen sizde ilgili takip numarasından yazışmaları ve ekteki tüm dosyaları kontrol etmenizi rica ediyorum ve çocuğumun pusetinin tarafımıza teslim edilmesi konusunda gerekenin yapılmasını istiyorum.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler