THY Uçak Anonsu Sorunu!

Süleyman Süleyman10 ay önce

03/04 'te akşam uçağım 7.30 ben İstanbul'dan Diyarbakır'a dönüş için bekliyorum saat 6 ben havaalanında online bilet işlemlerimi gerçekleştirdim ve kapı numarası olan 105 numaralı kapı önünde bekliyorken uçağımın kalkmasına yarım saat kala hiçbir şekilde anons yapılmadı . Kapı değişikliği hakkında bilgi verilmedi ve ben etrafa bakınmaya çıkarken kapının değiştiğini başka bir yolcudan öğrendim ve kapıya gittiğimde kapıyı kapatıyordu çalışan arkadaşlar ve ben uçağı kaçırdım.

THY bunu telafi etmek yerine ,üstelik suçlar bir tavırla yeniden bilet parası alıp konuyla ilgili hiçbir konuda o gün için ilgilenmediler ve ben çok mağdur olup İstanbul'u bilmememe rağmen hava alanında sabaha kadar beklemek zorunda kaldım şikayet talebi oluşturdum ve aradan 6 gün geçtikten sonra aşağıdaki mail ile dönüş yapılmıştır benim talep açtığım konu anons edilip bilgi verilmediği hususunda bana dönüş yapılan mail geç kaldınız hususunda. Seyahatiniz planladığınız gibi gerçekleşmediği için üzgünüz. Kalkış saati 19:30 olan 3 Nisan 2019 tarihli tk2610 sayılı İstanbul / Diyarbakır seferi için biniş kapısına saat 19:16 da müracaat etmeniz nedeniyle maalesef uçuşa kabul edilemediğinizi tespit ettik.

Gördüğünüz gibi hiçbir şekilde mağduriyetim giderilmedi. Şimdi açık konuşmaya gelinirse asgari ücretle çalışan biriyim, ben benim için yeniden bilet kesmek ve havaalanında sabahlamak büyük bir sorundu THY bunu telafi etmek yerine hazır mail olan bir maili tarafıma göndermiş bulunmaktadır. Dünyanın en büyük hava yolu olmak maalesef kaliteli olduğunuz anlamına gelmiyor. Öncelikle kendi halkınızın mağduriyetlerini giderin yeri gelir business koltuk müşterisi uçağını kaçırmasın diye ismi ile anons edilir. Yeri gelir asgari ücretle çalışan biri uçağı kaçırsın diye kimse anons etme gereğinde bile bulunmaz dış ülke ve hatları memnun etmeden önce sizi bu yerlere getiren Türk halkını memnun edin önce THY'nı seçtiğim için çok pişman oldum. Benim için büyük bir tecrübe oldu.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler