30 Nisan 2013 #1770728

THY Uçağa Alınmadım!

İstanbuldan Gaziantepe uçuşa 15 dakika kalaya kadar katılabilineceği bilgisi uçuş kartlarında yazmasına rağmen,uçuşa 20 dakika kala uçağa alınmadık, biletimizinde yanmayıp değişiklik yapılması içinde uçak kalkmadan bu işlemi yaparsanız daha az zararla yeni biletleme yaparız dediler, biz de onları dinledik ve bir sonraki uçuş için ikinci kez yüksek rakamdan bilet aldık.


161 tl ek ödeme yaparak tek dönüş biletimizi aldık. Thy bizlerden ceza olarakta 39 tl ekstradan ödeme almış ve biz defalarca thy nin rötarlı uçuşlarında mağdur edildik ve thy bunlardan dolayı bize neden ödeme yapmıyor? Lütfen tüm vatandaşlarımızı bu hususta daha duyarlı olmaya davet ediyorum rötar yapan firmalarda bize ödeme yapsın.

Mehmet 150 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet02 Ekim 2013

    Müşteri Şikayetleri Briminizden Şikayetçiyim Thy de neler oluyor? Mehmet Ç. | 2013-10-02 18:44:39 Müşteriilişkileri ve müşteri şikayetleri briminizde karia isimli hanımefendi ile yapılan görüşmeyi lütfen dinleyiniz 02. 10. 2013 saat 18. 05 ten 18. 20 ye kadar devam etti ve sorun için aradık resmen suçlandık öğretmen oldular bizede öğrencilik kaldı. Biz opsiyon süremiz zarfında aradık ancak sistem arızanızdan dolayı rezervemizle ilgili işlem yapmadılar ilerleyen zamanlarda aramamız söylendi ve bizde bir gün sonrasında arayabildik bu kezde rezervasyon sürenizi geçirdiğiniz için işlem yeniden yapılacakmış. Ben bileti uygunken ayırtmışım zaten şimdiiki katına yakın fiyatlanmışsa ve benden değilde, thy call hattındaki rezerve briminden kaynaklıysa neden faturayı bana kesiyolarki? thy de neler oluyor REZERVASYON KODUMUZ TG4LMT ve bu ilk değil thy nin kendine çeki düzen vermesi şart yada çalışanlarınızı eğitmeniz şart Sayın Başbakanımıza bu hususta (devlet dairelerini arpalık görenler) desteğimiz tam devam edecektir ancak aklı selim ekiplerin vatandaşların dertlerine çözüm olması hayırlıdır,sizler vatandaşlara hizmeti zulme çevirdikçe bizlerde sizlerle ilgili şikayetlerimizi daha yüksek seslerle haykıracağız elbet ben opsiyondan sonra yeni bilet alırım o farkıda öderim ama diğer vatandaşlarımızı sizler thy den soğutma çabalarına girip eski çalışan devlete baş kaldırdığı için işten çıkarılanların intikamlarını bizlerden almaya kalkarsanız iki cihanda iki elimiz yakanızdadır ve hakkımızda sizlere helal değil haramdır vesselam.

  • Mehmet30 Nisan 2013

    THY BUNDAN SONRA ROTAR YAPARSA ANINDA O UÇAKTAKİ TÜM YOLCULARA/YOLCU ADAYLARINA ÖDEME YAPSIN BUNUN İÇİNDE KAMUOYU OLUŞTURMAK İÇİN TÜM VATANDAŞLARIMIZI DUYARLILIĞA DAVET EDİYORUM GELİN BİRLİK OLALIM VE BU HAKSIZLIKLARA KARŞI HERKESE HADDİNİ BİLDİRELİM ASLA KANUNSUZCA DEĞİL,KANUNLAR ÇERÇEVESİNDE THY DEN ROTAR YAPTIKÇA CEZA ÖDEMESİ OLARAKTA AÇIK BİR UÇUŞ A KADAR TÜM SEÇENEKLERİ TARTIŞALIM VE HEM FİKİR OLDUĞUMUZ TEKLİFLERLE YOLA ÇIKALIM BİZLER MİL PUANLARLA BİLE UÇSAK BU MİL PUANLARI BİRİKTİRENE KADAR ENAZ 40 50 BİN TL LİK HARCAMADA YAPMIŞ OLUYORUZ ZATEN BUDA CİDDİ BİR PARA BANKALARIDA UYARALIM BİLGİLENDİRELİM BİZLERE PUAN YADA MİL İLE ALDIĞIMIZ BİLETLER İÇİN ORDA BİŞEYLER İMA EDEN THY ÇALIŞANLARININDA EĞİTİMDEN GEÇİRİLMESİ VE UYARILMASI LAZIM...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön